۲۹ام، خرداد ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۹ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۶ ق.ظ | کد خبر: 55876  

طی آئینی سرهنگ بابک جلائی علیزاده به عنوان فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول معرفی و از زحمات امیر بابک جلالی تقدیر شد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول روز سه شنبه در آئین معارفه فرمانده تیپ زرهی ۲۹۲ دزفول در محل این تیپ ضمن تقدیر از اقدامات فرمانده پیشین گفت: امیر جلالی در تمام وظایف محوله، مسائل اخلاقی، تعاملات و همکاری‌های بین اعضای شورای تأمین به خوبی مشارکت و همکاری داشتند و در جریان سیل فروردین ماه نیز بدون توجه به درجه و مقام خود در خدمت مردم بودند.

محمد حیدری افزود: بدون تردید نیروی زمینی ارتش یکی از پرافتخارترین نیروهای کشور و خوزستان بوده و هست و فرماندهان، درجه داران و کارکنان آن همراه با واحدهای حفاظت در آموزش و انجام وظایف کوشا بوده اند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: دولت ها در شرایط سخت تن به صلح می‌دهند و بعد از اینکه شرایط تغییر کرد تعاملات را کنار می گذارند که نمونه این بدعهدی در سیاست بین الملل، خروج ایالات متحده آمریکا از برجام بود.

وی صلح را موقت و جنگ را دائمی خواند و اظهار داشت: جنگ لایه ای قدرتمند از جنس دیپلماسی دفاعی است البته جنگ و دفاع مقدس گنجینه و نقطه اقتدار بخشی در همه حوزه‌ها بوده و اگر اکنون جمهوری اسلامی در حوزه صنعت دفاعی و هسته‌ای در رتبه‌های جهانی قرار دارد به برکت دفاع مقدس است.

 

آیین معارفه فرمانده جدید تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب و مسئولان محلی شهرستان دزفول در محل این تیپ برگزار شد

فرمانده جدید تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول معرفی شد

ارسال نظر

     


-->