پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده سپاه دزفول:همه مسئولان نظام اسلامی خادم خانواده شهدا هستند.

درحاشیه یادواره شهدای منطقه کرناسیون دزفول فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان دزفول  با اشاره به اینکه برپایی یادواره شهدا امروز تنها به این دلیل نیست که شهادت فقط پر پرواز می‌خواهد بلکه باید بدانید دل پرواز می‌خواهد، بیان داشت: امروز نسل جدید باید بدانند که در زمان دفاع مقدس چه رخ داده است.
سرهنگ محتشمی راد با اشاره به اینکه جنگ را جوانان همسن و سال نسل امروز اداره کردند، اما برخی نیز بودند که حتی در قنوت خود جرأت نمی‌کردند نام شهادت را بیاورند، گفت: شجاعت بسیاری از شهدا بود که امروز استکبار نمی‌تواند نگاه ناشایست به ایران داشته باشد و آنچه امروز دشمن را زمین‌گیر کرده این است که می‌داند اگر پایش را در ایران بگذارد همین جوانان با دست خالی جلویش می‌ایستند.
سرهنگ محتشمی  ابرازداشت: انگیزه شهادت وعاشورا و روحیه شهادت‌طلبی موجب شد تا رزمندگان برای این مسئله ازهم سبقت بگیرند.
وی ادامه داد: بصیرت یاران باوفای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و رشادت و شجاعت آنان درصحنه عاشورا بهترین الگو و سرمشق برای رزمندگان ما درهشت سال دفاع مقدس بود، که به ندای ولی امر مسلمین، رهبرومعمار کبیرانقلاب لبیک گفتند و از همه هستی خود دردفاع از کیان اسلامی گذشتند.
وی گفت: امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران ثمره خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران دوران دفاع مقدس است.
سرهنگ محتشمی راد ، تلاش مضاعف برای برطرف کردن مشکلات خانواده شهدا را از وظایف مهم مسئولان عنوان کرد و گفت: همه مسئولان نظام اسلامی خادم خانواده شهدا هستند.
وی گفت: لحظه لحظه زندگی شهدا برای ما درس است و ما باید مطابق سیره آنان و دستورات دینی، سبک زندگی خود را تغییر دهیم.
ایشان افزودند: شهدای بزرگوار ما به سبب خصوصیاتی که داشتند، لیاقت کسب مدال باارزش شهادت را کسب نمودند.
فرمانده سپاه ناحیه بسیج این شهرستان با تأکید بر برگزاری باشکوه مراسم محرم به عنوان احیاگر دین مبین اسلام، گفت: ما هرچه داریم از محرم و صفر است و همین عاشورای حسینی بود که مبنای پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال حماسه و ایثار قرار گرفت.

27985_635195228779402576_s

رهیاب

اخبار مرتبط