پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول معرفی شد

طی آیینی با حضور مسئولان لشکری و کشوری از زحمات 6 ساله امیر حمیدرضا آشنا فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول تقدیر و سرهنگ بهمن بهمرد به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی شد.

امام جمعه دزفول روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول در سالن اجتماعات این پایگاه گفت: پایگاه چهارم شکاری در دوران دفاع مقدس و جنگ نقش ویژه ای داشته و شهدای گرانقدری تقدیم کرده است.
حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود: ارتش مقتدر و مردمی با خدمات رسانی گسترده به نظام در گام دوم انقلاب اسلامی همچنان می درخشد و موجب رعب و وحشت دشمنان شده است.
وی اظهار داشت: ارتش در جریان سیلاب نیز در کنار سپاه، بسیج و نیروهای جهادی بود که زبان از بیان ایثارگری آنها ناتوان است.
امام جمعه دزفول ضمن تقدیر از تلاش های امیر آشنا فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت: این پایگاه نقش ویژه ای در شمال خوزستان داشته است.
فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز در این آیین گفت: تجربه های زیادی در مدت ۶ سال فعالیت خود کسب کردم و از همکاری تمام نیروهای انتظامی و سپاه و دیگر مسئولان تقدیر می‌ کند.
امیر خلبان حمیدرضا آشنا افزود: حدود ۳۰۰ طرح در مدت فعالیت من در پایگاه چهارم شکاری دزفول بهره برداری شد و تلاش زیادی برای فراهم آوردن محیط مناسبی برای کارکنان و خانواده ها انجام شد.
این آیین با حضور امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد

اخبار مرتبط