فعالیت هایی در جهت شبانه روزی شدن کتابخانه های دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th نوامبر 2013 ساعت 11:55 ب.ظ | کد خبر: 10027  

” حسین گلستانباغ” اظهار داشت: با توجه به درخواست عده ای از جوانان محصل و دانشجوی دزفول به کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر دزفول مبنی بر امکان استفاده ساعات بیشتری از کتابخانه ها در شبانه روز، این کمیسیون طی جلساتی با اداره اوقاف و امور کتابخانه های عمومی دزفول تصمیم بر این شد یکی از کتابخانه های عمومی شهر به این مهم اختصاص یابد

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول  در اینباره گفت:کتابخانه آستان سبزقبا(ع) از جمله کتابخانه های مشارکتی این شهرستان است که به منظور دسترسی بهتر علاقمندان به فضای کتابخانه فعالیت خود را به صورت شبانه روزی آغازکرد                                                        .
“فروزان مهران پور” افزود:با راه اندازی این کتابخانه به صورت شبانه روزی ،ساعات فعالیت آن تا ساعت یک بامداد افزایش خواهد یافت
وی اظهار داشت: کتابخانه شبانه روزی سبزقبا با بیش از ۱۶ هزار عنوان کتاب از ساعت ۲۰ تا یک بامداد برای استفاده آقایان دایر است                                                                            .
لازم به ذکر است این ساعت در هنگام امتحانات و کنکور افزایش خواهد یافت

29049be3f5c34921a9c0780945b727f4

نظر بینندگان
  1. امینه says:

    طرح خیلی خوبیه و ازشون خیلی ممنونیم ! امیدوار شدیم .
    به امید روزی که مساجد شبانه روزی بشن نه فقط شبانه، بلکه تمام روز باز باشن !
    البته نباید انتظار داشت همون روز اول یا ماه دوم استقبال بشه طول میکشه که تا یه طرح جدید راه بیافته و مردم بهش اعتماد کنن.
    بنظرم مساجد و حسینیه ها بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرن چون در تمام محلات و نزدیک خونه هرکسی هست و بخاطر فضای مذهبی قابل اعتماد تره.

ارسال نظر

     


-->