فوتبال ایران – امارات / همه در انتظار بردی شیرین - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th ژانویه 2015 ساعت 11:38 ق.ظ | کد خبر: 25640  

تیم ملی فوتبال ایران با دو برد مقابل بحرین و قطر جواز صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا را بدست آورده است با این حال دوشنبه یک فینال کوچک با امارات متحده عربی  برگزار می کند.

در این بازی حساس  باید کشور کوچک حاشیه خلیج فارس را شکست بدهیم تا به عنوان صدرنشین از گروهمان صعود کنید. پیروزی مقابل امارات و صدرنشینی در گروه سوم ضمن اینکه اقتدار تیم ملی را نشان می دهد می تواند میانبری برای تیم ملی ایران برای رسیدن به فینال باشد.

به گزارش دزمهراب به نقل از فارس تیم اول گروه سوم این مسابقات در مرحله یک چهارم نهایی با عراق یا اردن بازی می کند  اما تیم دوم باید به مصاف تیم ملی فوتبال ژاپن برود. قطعا رویایی با تیم عراق یا اردن برای ملی پوشان ما بسیار راحت تر از بازی با ژاپن است. البته روی کاغذ هنوز صدرنشینی ژاپن قطعی نشده است و هرچند برخی می گویند اگر می خواهیم قهرمان شویم باید آمادگی مقابله با هر تیمی را داشته باشیم اما منطق می گوید مقابله با ژاپن در یک چهارم نهایی یعنی برگزاری فینال زودرس و برخی از کارشناسان می گویند برنده مسابقه احتمالی ایران و ژاپن در یک چهارم قطعا فینالیست می شود هرچند با توجه به دوم شدن استرالیا در گروهش باید گفت تیم دوم گروه C راه دشواری برای رسیدن به فینال باید طی کند.

تیم ملی فوتبال امارات متحده عربی از نظر فنی یک تیم خوب و منسجم نشان داده است تیمی که بازیکنانش ۸ سال است که در کنار هم بازی می کنند و کاملا از یکدیگر شناخت دارند. اسماعیل مطر کاپیتان امارات که پیش از جام ملت ها مصدوم شد شناخته شده ترین بازیکن برای فوتبال دوستان ایرانی است اما در مقابل تیم ملی ایران یک تیم قدرتمند است که بازیکنانی برتر از امارات دارد بازیکنانی که هم از نظر تکنیکی و هم فیزیکی برتر از بازیکنان اماراتی هستند.

ظاهرا تنها مصدوم تیم ملی سردار آزمون مهاجم جوانی است که گل سه امتیازی مقابل قطر را برای ما زد البته بعید است مشکل او هم حاد باشد. با توجه به دو بازی گذشته می توان گفت که تیم ملی با یکی دو تغییر احتمالی مقابل امارات صف آرایی خواهد کرد. زیرا کی روش دوست دارد حریفانش را شگفت زده کند.

در هر صورت  پیروزی مقابل سومین تیم عربی هم هت تریک بردهای ما را مقابل تیم های حاشیه خلیج فارس کامل می کند و هم راه آسان تری را برای رسیدن به فینال پیش روی ملی پوشان ما می گذارد.

 هم چنین ما برای صدرنشینی در گروه باید حتما امارات را ببریم چون این تیم تفاضل گل بهتری نسبت به ما دارد.

در دیگر دیدار این گروه هم  تیم های  حذف شده قطر و بحرین در یک بازی تشریفاتی با یکدیگر دیدار می کنند.

هر دو بازی ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران و به طور همزمان برگزار می شود.

جدول گروه C

۱- امارات ۶ امتیاز ۴+

۲- ایران ۶ امتیاز ۳+

۳- بحرین بدون امتیاز ۳-

۴- قطر بدون امتیاز ۴-

ارسال نظر

     


-->