فوتبال دزفول همچنان به دلیل مشکل مالی رو به افول است +مشکلات تیم بهمن - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th می 2016 ساعت 12:47 ق.ظ | کد خبر: 43450  

معاون اداره ورزش و جوانان دزفول با اشاره به مشکلات مالی در ورزش این شهرستان گفت:نبود حامی مالی به فوتبال دزفول ضربه زده است به گونه ای که بسیاری از تیم های فوتبال این شهرستان به دلیل مشکل مالی در سالهای اخیر منحل شده اند.
ناصر نظری در دیدار ورزشکاران دزفول با فرماندار این شهرستان افزود:بسیاری از تیم های دزفول به دلیل نبود حامی مالی قادر به ادامه فعالیت نبوده که واگذاری تیم شهرداری دزفول در سال گذشته نمونه ای از آنهاست.
وی افزود:تیم فوتبال بهمن دزفول نیز با تلاش و پشتکار ورزشکاران به صورت خودجوش تاکنون پیش رفته و قهرمان استان خوزستان شد و به لیگ دسته ۲ کشور راه یافت.
وی با اشاره به مشکل مالی این تیم ابراز امیدواری کرد با حمایت مسوولان و همکاری آنها بتوان مشکل مالی این تیم را حل کرد تا بدون دغدغه در رقابت ها حضور یابند.
محمد عمادی نژاد سرپرست تیم فوتبال بهمن دزفول نیز که مدت ۲۳ سال است سرپرستی تیم های مختلف فوتبال دزفول را بر عهده داتشه نیز گفت:در این مدت در رده های سنی نونهالان،جوانان،بزرگسالان و جوانان فعالیت کرده ام .

82086526-70747515
وی افزود:در ۶ سال اخیر که مسئولیت سرپرستی تیم فوتبال بهمن دزفول را عهده دار بوده ام این تیم در بین ۱۳ تیم دیگر در استان خوزستان به لیگ دسته ۲ راه یافت.
عمادی نژاد ضمن انتقاد از همکاری نکردن مسئولان با تیم فوتبال دزفول اظهار کرد:تیم فوتبال بهمن دزفول با کمترین امکانات و حمایت مالی فعالیت می کند ولی به دلیل مشکل مالی انگیزه ای برای ادامه کار برای جوانان فوتبالیست دزفولی باقی نمانده است.
وی گفت:در سالهای گذشته بیش از ۴۰ تیم فوتبال در رده های مختلف در دزفول فعال بودند که به دلیل مشکل مالی در حال حاضر هیچ تیمی در رده بزرگسالان در دزفول فعال نیست و تنها سه تیم در رده جوانان و چهار تیم در رده نونهالان و جوانان فعال می باشند.
سرپرست تیم فوتبال بهمن دزفول اظهار کرد:این تیم در حال حاضر رقابت های لیگ دسته ۲ کشور را پیش رو دارد که انتظار می رود هزینه رفت و آمد این تیم و لباس بازیکنان تامین شود.

82086526-70747513
عظیم منزویان کارشناس اداره ورزش و جوانان دزفول نیز گفت:در حال حاضر مشکلی در خصوص فضای ورزشی در فوتبال دزفول وجود ندارد ولی به دلیل نبود حامی مالی قضاوت های منفی نسبت به ورزشکاران ایجاد شده و عدم کار و فعالیت ورزشی را به شخص ورزشکاران نسبت می دهند در حالی که ورزشکاران دزفولی در کلیه رشته ها در سطح ملی و بین المللی افتخارآفرینی کرده اند و جانبازان و معلولان دزفول موفق به کسب ۲ سهمیه المپیک شده اند.
وی به افتخارآفرینی ورزشکاران دزفولی در رشته های بدنسازی،بسکتبال،کشتی،وزنه برداری و ژیمناستیک اشاره کرد و گفت:تیم فوتبال بهمن نیز به دلیل حضور در رقابت های لیگ دسته ۲ کشور با مشکلات رفت و آمد برون استانی و تامین هزینه لباس دست و پنجه نرم می کند که باید مورد حمایت قرار گیرد.
کارشناس اداره ورزش و جوانان دزفول خواستار حمایت مالی شرکت های خصوصی از ورزشکاران دزفولی برای ادامه فعالیت های ورزشی شد و گفت:حمایت های مقطعی کفاف مخارج تیم را نمی دهد .
حبیب الله آصفی فرماندار ویژه شهرستان دزفول نیز گفت:به دلیل نبود بودجه و خزانه خالی امکان حمایت مالی دولتی از ورزشکاران وجود ندارد که این امر موجب شرمندگی در برابر جوانان است.
وی افزود:نیازها و مایحتاج ورزشی تیم فوتبال طی نامه ای اعلام شود تا در صورت امکان و توان در خصوص تامین این نیازها اقدام شود.
ایرنا

ارسال نظر

     


-->