كسب رتبه اول استانی و سوم كشوری در مسابقات قرآن و عترت - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
4th، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th فوریه 2015 ساعت 3:27 ب.ظ | کد خبر: 26498  

مسئول دفترفرهنگ دانشگاه آزاد دزفول

 کسب رتبه اول استانی و سوم کشوری در مسابقات قرآن و عترت

به گزارش دزمهراب مسؤل دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول؛ فعالیت های قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی در سال های اخیر رشد کمی و کیفی در خور توجه ای داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمود امامیان گفت: تحول عظیم صورت گرفته در ساختار علمی و فرهنگی افقی نو ترسیم نموده تا محققان و پژوهش گران قرآنی بتوانند نبوغ خود را در عرصه جدید نمایان کنند. Picture11

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، در بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت کتبی( اساتید و دانشجویان)، واحد دزفول موفق به کسب رتبه سوم کشوری و اول استانی گردید.

بر اساس این گزارش حاج آقا امامیان، از کسب رتبه برتر واحد دزفول در بیستمین دوره از مسابقات کتبی قرآن و عترت از بین ۱۶ واحد برگزار کننده در استان خوزستان خبر داد و افزود: بر اساس بخشنامه صادره از معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، حد نصاب تشویق برای واحد دزفول ۱۵ درصد بوده که خوشبختانه در این واحد دانشگاهی با حضور پررنگ دانشجویان و اساتید در مسابقات با بیش از ۳۳۴۸ نفر شرکت کننده ۰۱/۲۶ درصد دانشجویان واحد دزفول را پوشش داده است که در مقایسه با تعداد شرکت کنندگان در سطح استان، واحد دزفول به تنهایی ۵۰درصد کل شرکت کنندگان استان خوزستان را به خود اختصاص داده و حائز رتبه اول و در سطح کشور سومین آمار جذب را دارد.

مسؤل دفتر فرهنگ اسلامی واحد دزفول، امتیاز بدست آمده توسط این واحد دانشگاهی را بسیار خوب عنوان نموده و آن را نتیجه لطف و عنایت الهی و همبستگی، همدلی و همت رئیس واحد، مسؤل کانون قرآن و عترت، مسؤلین و کارکنان خدوم واحد دزفول دانست.

ارسال نظر

     


-->