لازمه تحقق اقتصاد مقاومتي اقدام جهادي و انقلابی است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th آوریل 2016 ساعت 12:43 ق.ظ | کد خبر: 41703  

دزمهراب: امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول گفت:لازمه تحقق شعار امسال با موضوع اقتصاد مقاومتی ، اقدام جهادی و انقلابی است.

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز یکشنبه در نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی دزفول در سال جدید افزود:نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل، حرکتی هوشمندانه از سوی رهبر معظم انقلاب در مقابل گستاخی و زیاده خواهی غرب و آمریکاست.
وی اظهار کرد:شورای فرهنگ عمومی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه مضاعفی بر عهده دارد و باید برای تحقق این شاخص در جامعه تلاش کرده و فرهنگ سازی کند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت:با تدبیر و برنامه ریزی و رصد فعالیت های نهادهای فرهنگی می توان زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را در جامعه فراهم کرد.
رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول اقدام و عمل را ماهیت ذاتی تحقق شعار امسال دانست و گفت:مردم و مسوولان دستگاههای اجرایی باید به وظیفه خود در این راستا عمل کنند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به اینکه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی هر هفته در خطبه های نماز جمعه یک مطالبه مردمی مطرح و پیگیری خواهد شد افزود:
مطالبه مردم از دستگاههای اجرایی در خطبه های نماز جمعه هر هفته صریح و شفاف بیان شده و پیگیری می شود.
امام جمعه دزفول پیگیری روند اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان خوزستان را اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور در زمینه کشاورزی دانست و گفت:مسوولان استان خوزستان امسال باید اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری را با رفع موانع با جدیت پیگیری کنند.
رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول همچنین در خصوص حضور جمعی از بانوان در سالن ورزشی شهید مجدیان دزفول برای تماشای مسابقه تیم بسکتبال شهرداری این شهر گفت:حضور بانوان در سالن های ورزشی برای تماشای مسابقات آقایان باید در چارچوب قانون انجام شود ضمن اینکه با نظارت و مدیریت نباید اجازه داد اختلاط زن و مرد صورت گیرد.
حبیب اله آصفی فرماندار شهرستان دزفول نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی گویش های محلی گفت:زبان دزفولی از جمله گویش های اصیل ایرانی است که باید با گسترش آن در خانواده ها حفظ شود.
وی افزود:در این راستا لازم است در نشست ها و جلسات اداری به زبان دزفولی صحبت شود.
در این نشست همچنین حجت الاسلام احمد فیض الاسلام به عنوان امام جمعه جدید شهر امام دزفول معرفی شد.
حجت الاسلام فیض الاسلام که ۱۷ سال سابقه فعالیت فرهنگی و مذهبی در مساجد دزفول را دارد متولد سال ۱۳۵۴ می باشد.
آیین معارفه امام جمعه جدید شهر امام دزفول روز جمعه ۲۷ فروردین ماه با حضور آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان برگزار می شود.

نظر بینندگان
  1. علي صالحي says:

    سلام، مبارک است! ورود زنان و دیدن مسابقه بستکبال مبارک است. حضور زنان در ورزشگاه بر خلاف نظر رهبری معظم و همه مراجع بزرگوار است، آن هم مبارک است!! اینکه در کل کشور دزفول زنان را بدون سر و صدا به ورزشگاه برد و ان هم در بازی شهرداری و آن هم با موافقت معاونت فرهنگی شهرداری بازهم مبارک است به شورای اصولگرا!! کلاً سال جدید مبارک باشد با این خبر و آن هم در شورای فرهنگ عمومی!!!
    حضور زنان در ورزشگاهها با مجوز کدام نهاد قانونی بوده است؟ شورای فرهنگ عمومی که روسایش مخالف بوده اند؟!

ارسال نظر

     


-->