۳ام، تیر ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۳ ام تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۶ ق.ظ | کد خبر: 52907  

به گزارش دزمهراب هوای بسیار گرم روزهای پایانی ماه مبارک رمضان نیز مانع از حضور پرشور مردم روزه‌دار دزفول برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی نشد.

اقشار مختلف مردم در زیر آفتاب سوزان با در دست داشتن دست نوشته‌های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نابودی استکبار را  فریاد و اوج انزجار خود را نسبت به صهیونیست و جنایات استکبار جهانی و حمایت خود را از ولایت فقیه اعلام کردند.

ساعت ۱۲:۳۰ امروز راهپیمایی روز جهانی قدس در دزفول از میدان حاج مرادی آغاز شد؛ گرما به گونه ایی بود که دستگاه های آب پاش نیز کوشیدند تا با آب پاشی و گلاب پاشی اندکی از گرمای طاقت فرسای دزفول بکاهند.

روزِ جهانی قدس امسال، روز فریاد خشم و نفرت، انزجار و برائت امت بزرگ رسول‌الله (ص)‌ علیه تجاوز، تعدی و نسل‌کشی رژیم جعلی و منفور صهیونیست و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و جریانات تکفیری و روز ترس و استیصال صهیونیست و استکبار جهانی از اتحاد، مقاومت و بیداری اسلامی مسلمانان جهان است.

راهپیمانان در پایان مسیر قطعنامه روز جهانی قدس را قرائت نمودند و سپس با حضور در مصلی امام علی(ع) نماز با شکوه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را برگزار کردند.

 

ارسال نظر

     


-->