پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مثل اینکه اسم دزفول در نقشه خوزستان زیر پونز است.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی  دزفولی در این رابطه گفت: امسال که به نام سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده است از ظرفیت های دزفول برای فرهنگ سازری و پیشرفت اقتصاد استان استفاده کنید.

امام جمعه دزفول  و نماینده ولی فقیه در این شهرستان ضمن انتقاد شدید از عملکرد صدا و سیمای مرکز خوزستان در عدم پوشش اخبار دزفول گفت: موارد مکرری در دست است که نسبت به دزفول در پخش خبر و گزارش خبری کم لطفی می شود، مثل اینکه اسم دزفول در نقشه خوزستان زیر پونز است.

حجت الاسلام  قاضی  دزفولی  در ادامه با ذکر مثالی گفت: یادم هست در سال ۹۱ در برنامه زنده ای که از پایگاه چهارم شکاری دزفول پخش می شد، مجری برنامه گفت، این پایگاه هوایی در ۱۵۰ کیلومتری شمال غربی اهواز قرار دارد، حتی حاضر نشد اسم دزفول را بگوید.

وی همچنین، حذف دزفول از صدا و سیمای خوزستان را موجبات نارضایتی مردم شریف و نجیب دزفول دانست ودر ادامه  اظهار نمود : گاهی اوقات به مدیر کل صدا سیما و همچنین مسئولین ذیربط خصوصی یا تلفنی تذکر داده ام و گایه ها را بیان کردم و آنها نیز پذیرفته اند  ولی نمی دانم چه جریانی در بدنه صدا و سیما است که احساس می شود، نوعی دزفول گریزی وجود دارد.

امام جمعه شرستان دزفول اظهار کرد: گاهی یک خبر بسیار کوچک در یک روستای دور افتاده با آب و تاب نقل می شود آن وقت یک همایش بزرگ، افتتاحیه بزرگ و کار بزرگی که در شهرستان دزفول صورت گرفته اصلا خبری نیست و گزارشی از آن در صدا و سیما پخش نمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی، دزفولی امام جمعه دزفول  با بیان اینکه من نسبت به عدم پخش خطبه های نماز جمعه دزفول اصلا گلایه نمی کنم، گفت: دزفول واقعا شهر بزرگی است، دومین شهر استان است، و در این شهرستان ظرفیت های فراوانی وجود دارد. امسال که به نام سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده است از ظرفیت های دزفول برای فرهنگ سازری و پیشرفت اقتصاد استان استفاده کنید.

وی ابراز امیدواری کرد: صدا سیما در رفع این گلایه بحق مردم دزفول اهتمام عملی داشته باشد

IRMFir_920604_4886

دزفول امروز

اخبار مرتبط