مجموعه فرهنگی ورزشی صالحین ولایت در دزفول بهره برداری شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
31st، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 31 st اکتبر 2013 ساعت 1:12 ب.ظ | کد خبر: 8822  

 مجموعه فرهنگی ورزشی صالحین ولایت طی آیینی پنج شنبه با حضور مسوولان دزفول در شهرک محمد بن جعفر طیار(ع) از توابع این شهرستان بهره برداری شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار (ع) در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: اعتبار هزینه شده در این سالن ورزشی افزون بر سه میلیارد ریال بود که ۸۰ درصد آن از سوی ناحیه مقاومت بسیج دزفول و ۲۰ درصد از محل کمک های مردمی تامین شد.

ˈ محمود حاتمی ˈ افزود: اهالی ولایتمدار و ورزش دوست شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) زمینی به مساحت ۸۵۰ متر مربع به ارزش چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای احداث سالن ورزشی ولایت و پایگاه مقاومت بسیج این شهرک اهدا کردند که جای تقدیر دارد.

وی گفت: سالن ورزشی ولایت در مساحت ۶۲۰ متر مربع و بخش سنتی این سالن شامل رختکن، دفتر و سرویس های بهداشتی در متراژ ۸۰ مترمربع احداث شد.

مدیر سالن ورزشی ولایت با اشاره به احداث این سالن ورزشی در مدت ۱۵ ماه افزود: امکان انجام ورزش های رزمی، فوتسال، والیبال و بسکتبال در سالن ورزشی ولایت پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: علمیات احداث این سالن ورزشی بدون پیمانکار و توسط اعضای فعال پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار(ع) انجام شد.

حاتمی به فعالیت های فرهنگی، امنیتی و عمرانی پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار (ع) اشاره کرد و افزود: این پایگاه در حفظ امنیت شهرک با نیروی انتظامی همکاری می کند.

وی تشکیل ۱۰ حلقه شجره طیبه صالحین در سه مسجد جامع، ولیعصر(عج) و حبیب ابن مظاهر را یادآور شد و گفت: ۱۰ هیات مذهبی در شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) وجود دارد که کار هماهنگی و برنامه ریزی آنها برعهده پایگاه مقاومت بسیج این شهرک می باشد.

شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) در پنج کیلومتری شهر دزفول واقع است.

80883576-5088439

ایرنا

ارسال نظر

     


-->