پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مجموعه فرهنگی ورزشی صالحین ولایت در دزفول بهره برداری شد

 مجموعه فرهنگی ورزشی صالحین ولایت طی آیینی پنج شنبه با حضور مسوولان دزفول در شهرک محمد بن جعفر طیار(ع) از توابع این شهرستان بهره برداری شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار (ع) در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: اعتبار هزینه شده در این سالن ورزشی افزون بر سه میلیارد ریال بود که 80 درصد آن از سوی ناحیه مقاومت بسیج دزفول و 20 درصد از محل کمک های مردمی تامین شد.

ˈ محمود حاتمی ˈ افزود: اهالی ولایتمدار و ورزش دوست شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) زمینی به مساحت 850 متر مربع به ارزش چهار میلیارد و 500 میلیون ریال برای احداث سالن ورزشی ولایت و پایگاه مقاومت بسیج این شهرک اهدا کردند که جای تقدیر دارد.

وی گفت: سالن ورزشی ولایت در مساحت 620 متر مربع و بخش سنتی این سالن شامل رختکن، دفتر و سرویس های بهداشتی در متراژ 80 مترمربع احداث شد.

مدیر سالن ورزشی ولایت با اشاره به احداث این سالن ورزشی در مدت 15 ماه افزود: امکان انجام ورزش های رزمی، فوتسال، والیبال و بسکتبال در سالن ورزشی ولایت پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: علمیات احداث این سالن ورزشی بدون پیمانکار و توسط اعضای فعال پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار(ع) انجام شد.

حاتمی به فعالیت های فرهنگی، امنیتی و عمرانی پایگاه مقاومت بسیج محمد بن جعفر طیار (ع) اشاره کرد و افزود: این پایگاه در حفظ امنیت شهرک با نیروی انتظامی همکاری می کند.

وی تشکیل 10 حلقه شجره طیبه صالحین در سه مسجد جامع، ولیعصر(عج) و حبیب ابن مظاهر را یادآور شد و گفت: 10 هیات مذهبی در شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) وجود دارد که کار هماهنگی و برنامه ریزی آنها برعهده پایگاه مقاومت بسیج این شهرک می باشد.

شهرک محمد بن جعفر طیار (ع) در پنج کیلومتری شهر دزفول واقع است.

80883576-5088439

ایرنا

اخبار مرتبط