مدرسه علمیه آیت‌الله بهجت در قم افتتاح شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th سپتامبر 2013 ساعت 11:37 ب.ظ | کد خبر: 6725  

در این مراسم آیت‌الله عباس محفوظی، آیت‌الله رمضانی، نماینده ولی فقیه در مرکز اسلامی هامبورگ، حجت‌الاسلام والمسلمین آزاده، نماینده طلاب رشت، حجت‌الاسلام والمسلمین علی بهجت و 290380_828حجت‌الاسلام والمسلمین امیرحیدری، نماینده حوزه علمیه حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نصرت‌الله عباس اراکی، مدیر این مدرسه علمیه ضمن تشکر از مدیر حوزه‌های علمیه و شورای مدیریت و معاونت آموزشی که با تأسیس مدرسه موافقت کردند، اظهار کرد: این مدرسه در تلاش است طلابی را تربیت کند که در راستای اهداف انقلاب باشند؛ کادر مدرسه در انجام وظیفه پرتلاش هستند تا همین تعداد طلبه را در راستای هدف عالی تربیت کنند.

وی با اشاره به بضاعت اندک مدرسه در شروع کار گفت: شروع مدرسه با هزینه‌ای حدود ۳۰ میلیون تومان آغاز شده و توانسته است این مکان را به صورت استیجاری تهیه کند و شرایط یک مدرسه را تا حد امکان به وجود آورد.

عباس اراکی افزود: این مدرسه به نام کسی است که توانسته به مراتب عالی عبودیت دست یابد و امیدواریم که طلبه‌های جوان این مدرسه آیت‌الله بهجت را الگوی خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه دروس ارائه شده در این مدرسه به صورت پلکانی و کاربردی خواهد بود، بیان کرد: ما در جذب اساتید بسیار دقت کردیم تا از اساتیدی استفاده کنیم که در درس دادن شیوه دارند و از نظر فکری هم موافق مدرسه باشند.

مدیر مدرسه آیت‌الله بهجت با اشاره به اینکه طلاب به صورت تمام وقت در اختیار مدرسه هستند، اذعان داشت: علوم مکمل مانند زبان عربی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، کامپیوتر و … به صورت پلکانی در طول ۶ سال به طلاب آموزش داده خواهد شد.

فارس

ارسال نظر

     


-->