مدیر مرکز تخصصی مهدویت کشور از بنیاد مهدویت شهرستان دزفول تقدیر کرد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th ژانویه 2014 ساعت 6:28 ب.ظ | کد خبر: 11490  

نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی “در سفر کاری به شهر مقدس قم با مدیر مرکز نخصصی مهدویت حوزه علمیه قم “حجت1212121212133333333333333333141414141415151515215626363 الاسلام والمسلمین کلباسی” دیدار کرد .

در این دیدار “امام جمعه شهرستان دزفول” به ارائه گزارشی از فعالیتهای مهدویت نمایندگی مرکز فرهنگی مهدی موعود (عج) دزفول پرداخت و در ادامه افزود: دوره های مهدویت در مدارس،دانشگاهها،آموزش و پرورش و اقصی نقاط شهرستان دزفول به صورت متمرکز برگزار شده که با استقبال نسبتاًخوبی از سوی مردم مواجه شده است.

“حجت الاسلام  قاضی دزفولی”با اشاره به تربیت مربیان مهدویت از طلاب و فضلای جوان حوزه ی علمیه آیت الله قاضی (ره) شهرستان دزفول تصریح نمود: تربیت مربیان مهدویت این امکان و توانایی را برای ما فراهم نموده است تا پاسخگوی تامین مربی برای شهرهای اطراف دزفول باشیم.

“رییس شورای فرهنگ عمومی  دزفول” در پایان سخنان خود به بیان ویژه برنامه های نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت ولی عصر (عج) در سطح شهرستان دزفول و مرکز فرهنگی مهدی موعود (عج) پرداخت.

 کلباسی مدیر مرکز تخصصی مهدویت کشور ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای مرکزمهدویت شهرستان دزفول ،به معرفی برخی محصولات ،بروشورها و جزواتی که برای ۹ ربیع الاول سالروز آغاز امامت صاحب الزمان (عج) توسط آن مرکز برای ارسال به سراسر کشور آماده شده بود  پرداخته و تامین نیاز محصولات فرهنگی با موضوع ۹ ربیع الاول و امامت مهدی موعود (عج) را برای  شهرستان دزفول وعده نمودند.

لازم به ذکر است که جزوات و نشریات در اسرع وقت به دفتر نمایندگی مرکز فرهنگی مهدی موعود (عج) در دزفول تحویل شده است.

گفتنی است مجوز بنیاد مهدویت دزفول قریب به ۳سال است که با پیگیری مصرانه امام جمعه دزفول اخذ گردیده که با حمایت مادی و معنوی ایشان و مدیریت حجت الاسلام زارع توانسته است به عنوان یکی از دفاتر فعال در سطح کشور معرفی شود

مجددز

ارسال نظر

     


-->