پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مسئله فلسطین یکی از شاخص های اصلی تفاوت بین اسلام آمریکایی و اسلام نام محمدی (ص) است

امام جمعه دزفول از عید سعید فطر به عنوان عید بندگان خالص خداوند نام برد و گفت: عید فطر جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی است.

حجت الاسلامˈسید محمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های نماز عید فطر در جمع نمازگزاران افزود: عید فطر، عید بندگانی است که با روزه داری ، توبه و استغفار ظاهر و باطن خود را از آلودگی پاک کرده اند.

وی از ماه مبارک رمضان به عنوان ماه برگریزان گناهان و معاصی یاد کرد و گفت: عید فطر ثمره و شاخصی برای ایمان افراد بعد از یک ماه روزه داری است.

امام جمعه دزفول در ادامه از حضور حماسی و باشکوه مردم دزفول در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد و افزود: ملت بزرگ ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس ثابت کرد پرچمدار مبارزه با صهیونیست و استکبار است.

وی از روز قدس به عنوان روز کابوس بی پایان اسرائیل غاصب نام برد و گفت: مسئله فلسطین یکی از شاخص های اصلی تفاوت بین اسلام آمریکایی و اسلام نام محمدی (ص) است.

حجت الاسلام قاضی در ادامه گروهک تروریستی داعش را دست پرورده صهیونیست و استکبار معرفی کرد و افزود: صهیونیست در جنایات این گروهک تروریستی دست دارد.

آیین نماز عید سعید فطر با حضور گسترده مردم مومن دزفول صبح روز سه شنبه در اطراف مصلای امام علی (ع) این شهر برگزار شد.

حضور مردم مومن دزفول در آیین نماز عید سعید فطر به حدی بود که ورودی و خیابان اطراف مصلای دزفول مملو از جمعیت و نمازگزار بود.

81254183-5851829

ایرنا

اخبار مرتبط