مسوول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه هاي خوزستان در دزفول گفت:جامعه علمي دفاع مقدس را تحليل و بازخواني كند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th اکتبر 2013 ساعت 3:00 ب.ظ | کد خبر: 7629  

حجت الاسلم شفیعی نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت بواسطه دفاع مقدس را یادآور شد و افزود: اعتقاد جامعه ایران به شهادت، این کشور را در برابر تهدیدها بیمه کرده و قلم دشمن را متوقف ساخته است.
وی وجود مزار شهدا در دانشگاه ها را نشان از پیوند این اماکن علمی با انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: پاسداشت دفاع مقدس بر همگان لازم است.

حجت الاسلام سید محسن شفیعی روز سه شنبه در آیین افتتاح یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی دزفول بر شناسایی و تحلیل دوران دفاع مقدس به منظور جلوگیری از تحریف آن تاکید کرد.
وی گفت: آنچه در دفاع مقدس رخ داد فراتر از درک عادی انسان است لذا به منظور تفهیم ارزش های والای آن باید سال ها تلاش کرد.
وی حمله همه جانبه رژیم بعث عراق به ایران را یادآور شد و افزود: هدف از این حمله بنا به تحلیل ها و اسناد جدیدی که بعد از جنگ تحمیلی بدست آمد مقابله با انقلاب اسلامی بود.
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: استکبار جهانی از ۲۲ بهمن ۵۷ تا ۳۱ شهریور ۵۹ هر نوع اقدامی را جهت به زانو در آوردن انقلاب اسلامی ایران انجام داد و حمله نظامی آخرین برگی بود که رو کرد.
وی با اشاره رهبری امام خمینی (ره) در کنترل و مهار جنگ تحمیلی افزود: ایران با اقتدار تمام جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کرد بطوریکه فضای عمومی کشور در ۳۱ شهریورماه فضایی مملو از حماسه و ایثار شد.
حجت الاسلام شفیعی با اشاره به اینکه تمام حرکت ملت ایران در دفاع مقدس با ولایت هماهنگ بود افزود: ایران در هشت سال دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت را در هم شکست و انقلاب و ارزش های اسلامی را به دیگر کشورها صادر کرد.

80851032-4978302

ایرنا

ارسال نظر

     


-->