مسیر فرودگاه دزفول در نخستین روز دهه فجر گلباران شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st فوریه 2015 ساعت 10:27 ق.ظ | کد خبر: 26265  

همزمان با ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب (ره) به میهن اسلامی در دوازدهم بهمن ماه سال ۱۳۵۷ ، در حرکتی نمادین مسیر فرودگاه دزفول تا گلزار شهدای این شهر گلباران شد.

به گزارش دزمهراب به نقل از ایرنا در این آیین که راس ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه روز یکشنبه برگزار شد کاروان موتور سوار بسیجی در حالیکه پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر دوش داشتند ، در لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به وطن ، از ترمینال فرودگاه دزفول به حرکت در آمدند.81487268-6242501

دهها موتور سوار بسیجی در این حرکت نمادین ، با حمل تصاویری از امام خمینی (ره) و سر دادن شعار الله اکبر، یاد و خاطره بهمن ۵۷ را گرامی داشتند.

گروه موتور سوار بسیجی سپس در گلزار شهید آباد دزفول توقف کرده و با قرائت فاتحه ، نسبت به شهدای دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

در این آیین نمادین خودروهای مسافری مسیر دزفول ،اندیمشک نیز با روشن کردن چراغ ، همپای راکبان به حرکت در آمدند.

آیین نمادین گلباران مسیر ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، به همت ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد.

ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان دزفول با برگزاری آیین نمادین گلباران مسیر ورود امام خمینی (ره) به وطن آغاز شد.

در دهه فجر امسال بیش از ۳۰۰ برنامه متنوع در زمینه های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی در دزفول برگزار می شود.

بهره برداری از ۱۶ طرح بزرگ عمرانی ، خدماتی و رفاهی توسط شهرداری دزفول با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال از محل در آمدهای عمومی شهرداری دزفول از دیگر برنامه های دهه فجر امسال در دزفول می باشد.

ارسال نظر

     


-->