پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مشاور فرهنگی بسیج مستضعفین::پیشرفت علمی به عنوان بخشی از موفقیت های دین دشمن را به ستوه آورده

مشاور فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:دشمن خلع سلاح نرم افزاری و مهدویت را هدف گرفته است.

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام ˈاحمد عظیمی زادهˈ شامگاه چهارشنبه در همایش مشترک هیات امنا و ائمه جماعت مساجد ، فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در محل ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد ، الگوی پیشرفت اسلامی را بر پایه علم و دین دانست و گفت: در حالیکه غربی ها تفکر غلطی مبنی بر اینکه دین مانع پیشرفت علم است را القا می کنند ، انقلاب اسلامی الگویی را به جهان نشان داد که در سایه دین می شود علم را پیش برد.

وی گفت:پیشرفت علمی به عنوان بخشی از موفقیت های دین دشمن را به ستوه آورده و دشمن شناسی کشور را از گرفتار شدن در انجام هزینه های مضاعف و پراکنده مصون می دارد.

حجت السلام عظیمی زاده با بیان اینکه هر چه شناخت و دانش ما از دشمن، تمایلات و انگیزه هایش بیشتر باشد، می توان هوشمندانه تر وارد عمل شد افزود:اگر نتوان راهبرد و تاکتیک دشمن را شناسایی کرد باید هزینه های زیادی را در این راستا پرداخت.

مشاور فرهنگی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشوربا اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: در این جنگ نه تنها دشمن خط و جبهه مشخصی ندارد، بلکه رفتاری غیر مستقیم و در لایه های خیرخواهی و فعالیت های جذاب فرهنگی نهفته دارد که باید با شناخت دقیق آنها بهترین راهکار را برای مقابله هوشمندانه با دشمن به کار گرفت.

حجت الاسلام عظیمی زاده کانون دشمن را خانواده و برنامه های مخرب ماهواره ای عنوان کرد و گفتند : دشمن سعی دارد بنای ارزشمند خانواده را تخریب و خانواده های مسلمان را بی هویت کند تا ارزش های دینی و انقلابی در جامعه کمرنگ شود.

وی ترویج فرهنگ وسبک زندگی غربی ، عادی سازی روابط زن و مرد نامحرم، تضعیف عفاف و حجاب را از جمله اهداف استکبار دانست.

مشاور فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به وقایع غزه و عراق نیز گفت : رژیم صهیونیستی با اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده ایم.

وی رمز پیروزی ملت عراق در برابر داعش را ایستادگی و مقاومت در برابر جنایات این گروهک تروریستی عنوان کرد و گفت :این پیروزی از برکات فتوای علمای عراق می باشد.

امام جمعه موقت دزفول نیز در این نشست گفت:باید از رهنمودهای مقام معظم رهبری بهره مند شد و با درک صحیح احساسات و عواطف جوانان ونوجوانان آنان را جذب کرد.

حجت الاسلام ˈ مرتضی بیگدلیˈ با تأکید بر اجرای فعالیت های فرهنگی کار آمد در جامعه گفت:باید از اساتید فرهنگی وهنری مذهبی جوان استفاده و از مسوولیت دادن به افراد بداخلاق وکم حوصله پرهیز کرد.

اخبار مرتبط