مشکلات شرکت مسکن سازان پارس مهنا باحضور معترضان و نماینده دزفول بررسی شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
3rd، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd دسامبر 2013 ساعت 3:31 ب.ظ | کد خبر: 10162  

عباس پاپی زادهˈ نماینده دزفول در این نشست که با حضور تعدادی از متقاضیان معترض این شرکت در محل فرمانداری شهرستان دزفول برگزار شد با اشاره به مشکلات مردم و شکایات واصله از مدیر عامل مسکن سازان پارس مهنا دزفول گفت:متقاضیان مسکن این شرکت با بدقولی های مدیر عامل متضرر شده و از این پس بیشتر متضرر می شوند اما باید جلوی این ضرر گرفته شود.

وی قول داد نهایت تلاش را برای حل مشکل متقاضیان شرکت پارس مهنا بکار گرفته و با مقصر این مشکل طبق قانون با قاطعیت برخورد شود زیرا خانواده های بسیاری دچار ضررو زیان شده و حق شکایت وپیگیری دارند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت وامی به این شرکت پرداخت نمی کند گفت:تلاش می شود تا از طریق بانک های خصوصی نسبت به پرداخت تسهیلات به این شرکت اقدام شود.

وی همچنین از توقف پرداخت وام مسکن مهر از سوی دولت خبر داد و گفت:بر اساس تصمیم دولت پرداخت وام مسکن مهر متوقف شده و

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده از این پس هیچ گونه وامی در قالب مسکن مهر پرداخت نمی شود.

فرماندار ویژه دزفول نیز با اشاره به مشکلات مالی کشور از مدیر عامل شرکت پارس مهنا خواست برای حل مشکل پیش آمده با صداقت ورود کرده و با معرفی املاک نسبت به حل مشکلات متقاضیان اقدام کند.

ˈعبدالرضا احسانی نیا ˈافزود:مردم به این شرکت اعتماد کرده و به امید خانه دار شدن سرمایه و پس انداز خود را در اختیار این شرکت گذاشته اند

اما هیچ واحدی تحویل نگرفته اند.

رییس دادگستری شهرستان دزفول نیز در این نشست پیشنهاد کرد متقاضیانی که واحدهای آنان در استانه تکمیل است و تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از ساخت آنها باقی مانده با توافق واحدها را تحویل گرفته و متقاضیانی که ۵۰ درصد از ساخت واحدشان باقی مانده با دریافت تسهیلات بانکی نسبت به تکمیل آنها اقدام کنند.

ˈعباس حسینی پویاˈ همچنین افزود:متقاضیانی که در شرکت پارس مهنا ثبت نام کرده و تاکنون نسبت به ساخت واحد ساختمانی آنها اقدام نشده سرمایه خود را از این شرکت بازپس گیرند.

ˈ مسعود شاکریانˈ مدیر عامل شرکت پارس مهنا در دزفول نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت گفتاز ۱۰ سال پیش فعالیت خود را در دزفول آغاز کرده و تاکنون ۳۰۰ واحد مسکونی احداث و واگذار کرده و ۱۱۵ واحد نیز تا پایان امسال به متقاضیان واگذار می شود اما این شرکت با کمبود اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی مواجه شده است.

شاکریان گفت:پارسال یکهزار پیمانکار و کارگر طرف قرار داد با این شرکت کار کرده که اکنون به ۱۵۰ نفر کاهش یافته است.

متقاضیان مسکن شرکت پارس مهنا در این نشست خواستار زندانی شدن مدیر عامل این شرکت تا وصول طلب خود شدند.

80932697-5273734

دزفول امروز

نظر بینندگان
  1. مالباخته says:

    تشکر میکنیم از نماینده محترم دزفول که پیگیری مشکلات بوجود آمده توسط این شرکت را به عهده گرفتند و خواستاریم هرچه سریعتر نتایج پیگیری ها را اعلام نمایند.

ارسال نظر

     


-->