۳۰ام، بهمن ۱۳۹۴
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۳۰ ام بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۰ ب.ظ | کد خبر: 40281  

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود:طرح ساماندهی چهارراه آوج دزفول چند سال است بدون هیچ گونه پیشرفتی رها شده است که این امر شایسته مردم نیست و مسوولان باید این پروژه را تکمیل و به مرحله بهره برداری برسانند.
وی همچنین به طرح روگذر میدان فتح المبین دزفول نیز اشاره کرد و گفت:این طرح به دلیل اتصال محورهای اصلی شهر دزفول از حساسیت بسیاری برخوردار است و مانع کسب و کار و تردد شهروندان شده است که مسوولان باید در این خصوص اطلاع رسانی کنند و بابت مشکلات پیش آمده از مردم عذرخواهی کنند.
امام جمعه دزفول به نشست همدلی که با حضور کاندیداهای مچلس شورای اسلامی دزفول ،فرماندار و رییس هیات نظارت در دفتر امام جمعه برگزار شد اشاره کرد و افزود:در این نشست در دو زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات و سلامت انتخابات و تبلیغات بحث و تبادل نظر شد و راهکارهای نامزدها در این خصوص بیان شد و همه نامزدها بر رعایت اخلاق انتخاباتی و قانونمداری تاکید کردند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی بر رعایت اخلاق و پرهیز از توهین،تحقیر و افترا از سوی نامزدها تاکید کرد و گفت:در تبلیغات و سخنرانی نامزدها تخلفات رصد می شود و اعمال قانون خواهد شد ضمن اینکه پلیس فتا نیز فضای مجازی را کنترل می کند .
امام جمعه دزفول در بین نمازگزاران دزفول اعلام کرد از هیچ گروه و حزبی حمایت نکرده و هرگونه اعلام حمایت امام جمعه از نامزد خاص را کذب دانست .
وی افزود:هفته گذشته تبلیغاتی در محل نماز جمعه از سوی برخی نامزدها صورت گرفت که این تبلیغات بدون هماهنگی صورت گرفته و با عوامل آن برخورد شد.
خطیب جمعه دزفول نسبت به وضعیت بدحجابی در شهر دزفول به ویژه هسته مرکزی این شهر انتقاد کرد و گفت:این وضعیت مناسب شهر دزفول نیست و مسوولان باید به طور جدی با این موضوع برخورد کنند و اجازه ندهند چهره شهر دزفول از سوی عده ای بدحجاب مخدوش شود.
امام جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه بازگشت پیروزمندانه مدافعان حرم به شهرهای دزفول و اندیمشک را تبریک گفت و افزود:استان خوزستان مانند دوران دفاع مقدس بیشترین شهید و جانباز را در دفاع از حرم اهل بیت(ع) تقدیم کرد که باعث افتخار است.
خطیب جمعه دزفول همچنین با گرامیداشت یکم اسفندماه سالروز حمله جنگنده رژیم بعث عراق به هواپیمای مسافربری و شهادت ۴۰ تن از فرماندهان سپاه و ارتش از جمله شهید محلاتی گفت:۱۳ جمادی الاول مصادف با شهادت حضرت فاطمه (س) و ایام فاطمیه اول می باشد که در این ایام حرمت حضرت فاطمه۰س) باید حفظ شود و در فضای جنجالی انتخابات هواداران نامزدها از جشن و شادمانی خودداری کنند.
وی همچنین به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه اشاره کرد و گفت:انتخابات حلقه وصل مردم با دولت و تزریق خون تازه به جامعه است که این مسوولیت سنگینی بر دوش مردم و مسوولان گذاشته است .
حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود:دشمن از مدتها پیش برای انتخابات برنامه ریزی و جوسازی کرده است و با اینکه از براندازی انقلاب مایوس شده برای نفوذ و منحرف کردن نظام در دراز مدت برنامه ریزی کرده است و قصد دارد افکار عمومی را از اهداف خود غافل کند تا به هدف خود برسد.
امام جمعه دزفول اظهار کرد:رسانه های بیگانه بویژه بی بی سی شروع به تخریب چهره های قوی انقلاب و چهره های شاخص نموده است تا اگر رای نیاوردند ویا آرای آنها کم بود علیه آنها تحلیل تخریبی انجام دهد لذا مردم باید هوشیار باشند.
وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال القای غیرقانونی بودن مجلس خبرگان و شورای اسلامی است گفت:عده ای نیز در داخل کشور با دشمن هم صدا شده وشایعه سازی می کنند که این شایعات وهن در مورد شورای نگهبان است .
خطیب جمعه دزفول به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کردو افزود:برخی گمانه زنی های بی اساس و شایعه پراکنی ها سلامت انتخابات را به مخاطره می اندازد و باعث سلب اعتماد مردم می شود که خواسته دشمن است .
وی این دوره از انتخابات مجلس خبرگان را برای منطقه و کشور سرنوشت ساز دانست و گفت:اگر مردم امکان شناسایی کاندیداهای خبرگان رهبری را ندارند به لیست های معتبر مراجعه کنند و وفاداری به ولایت فقیه را در انتخاب اصلح مدنظر داشته باشند.
امام جمعه دزفول اظهار کرد:افرادی که در مقابل حوادث سال ۸۸ سکوت کردند و آن را محکوم نکردند به ولایت فقیه وفادار نیستند که مردم باید در انتخاب خود به این موضوع توجه کنند.
وی افزود:نامزدی که به هر وسیله و با تکدی گری اقدام به جمع آوری آرا می کند امین مردم نیست.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->