«نامیرا» روی آنتن تلویزیون - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
12th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th نوامبر 2014 ساعت 2:18 ب.ظ | کد خبر: 22746  

آنونس تبلیغاتی کتاب «نامیرا» نوشته صادق کرمیار توسط «مرکز رسانه‌ای شیرازه» تولید شده و از روز دوشنبه ۱۹ آبان در ۶۰ نوبت از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

به گزراش خبرگزاری فارس، در ادامه روند پخش آگهی‌های کتاب در پیام‌های بازرگانی صدا و سیما و هم‌زمان با ماه محرم‌الحرام، آگهی کتاب «نامیرا» از روز دوشنبه ۱۹ آبان ۹۳ در ۶۰ نوبت از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود.
کتاب «نامیرا» به قلم «صادق کرمیار» اشاره‌ای دارد به داستان کربلا و امام حسین (ع) البته قبل از شروع قیام. داستان کوفیان که چگونه به فکر دعوت امام می‌افتند و چگونه بعداً پا پس می‌کشند.
داستان بر زید، همسرش سلیمه و عبدالله از بزرگان خاندان زید تمرکز می‌کند که چگونه در این وسط با شک و تردید دست به گریبان هستند و در نهایت چگونه تصمیم‌گیری می‌کنند.
این کتاب در سومین دوره جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد و همچنین در بیست‌وهشتمین دوره جایزه کتاب، شایسته تقدیر شناخته و خواندنش از سوی رهبر فرزانه انقلاب برای شناخت فتنه ۸۸ توصیه شده است.
کتاب «نامیرا» را «کتاب نیستان» در ۳۳۶صفحه و به قیمت ۱۶هزارتومان، روانه بازار نشر کرده که تاکنون دوازده‌بار تجدید چاپ شده است.
آگهی‌های تبلیغاتی کتاب، به‌صورت رایگان و به همت «مرکز رسانه‌ای شیرازه» از شبکه‌های مختلف سیما، پخش می‌شود که پیش از این، آگهی کتاب‌های ۱۵ ناشر نمایش داده شده و از امروز تا پایان آبان‌ماه، آگهی ۱۱کتاب: «هشت‌سال این‌گونه گذشت»، «آن روزها»، «به روایت اول‌شخص مفرد»، «قلم رصاص»، «چرا خدا چنین کرد؟»، «فرهنگ و آداب روزه‌داری با غذاهای طبیعی»، «اطلس بدن انسان»، «فرزندپروری مثبت»، «کتاب‌های نارنجی»، «اعترافات غلامان»، «ورمشور»؛ به مناسبت هفته کتاب، هرکدام ده‌بار مجدداً پخش می‌شوند.
indeوx
ارسال نظر

     


-->