پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نام‌نویسی اعتکاف دانشجویی در دانشگاه صنعتی دزفول آغاز گردید

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل علوی، مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، ، با اعلام این خبر اظهار کرد: نام‌نویسی از دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه به منظور شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز  یکشنبه 7 اردیبهشت آغاز گردی است.

وی با بیان اینکه با توجه به محدودیت مکان این دانشگاه پذیرای 60 نفر در این مراسم معنوی خواهد بود، در ادامه گفت: به منظور برگزاری با کیفیت و مطلوب آئین معنوی اعتکاف ستادی متشکل از معاونت دانشجویی، معاونت آموزشی، معاونت فرهنگی، روابط عمومی و کانون قرآن و عترت این دانشگاه تشکیل شده است.

علوی با اشاره به اینکه در مراسم اعتکاف برنامه‌های متعدد فرهنگی و دینی اجرا خواهد شد، افزود: تلاوت قرآن کریم،‌ حفظ سوره دهر، ختم دسته‌جمعی قرآن، جلسات اخلاقی، مشاوره، میز کتاب، مداحی،‌ سخنرانی، قرائت مناجات‌نامه حضرت امیرالمؤمنین(ع) و … از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این مراسم خواهد بود.

مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به اینکه ثبت‌نام تا دوشنبه 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت‌، گفت: مراسم معنوی اعتکاف از 23 تا 25 اردیبهشت در نمازخانه این دانشگاه برگزار می‌شود.

مهراب3

ایکنا

اخبار مرتبط