نخستین رَکَبِ دولت امید به لیست امید در اهواز/حسن روحانی پروژه انتقال آب کارون به کرمان را کلید زد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
12th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th می 2016 ساعت 12:50 ق.ظ | کد خبر: 43060  
همزمان با بیست و هفتمین سفر استانی هیئت دولت به استان کرمان، عملیات اجرایی ۲ طرح آب‌رسانی در این استان با دستور رئیس‌جمهوری کلید خورد.

به گزارش دزمهراب، همزمان با بیست و هفتمین سفر استانی هیئت دولت به استان کرمان، عملیات اجرایی ۲ طرح آب‌رسانی در این استان با دستور رئیس‌جمهوری کلید خورد.

استاندار کرمان در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز کرمان به صدور مجوز انتقال آب شرب از بهشت آباد به کرمان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: با اجرای این پروژه ۱۸۰ میلیون متر مکعب آب در سال به استان کرمان انتقال می‌یابد.

رودخانه‌ی بهشت‌آباد از سرچشمه‌های اصلی رود کارون است و با اجرای این پروژه، بخشی از آب این رودخانه به اصفهان و یزد و کرمان می‌رود.

انتقال آب از سرچشمه‌های کارون به فلات مرکزی در حالی صورت می‌گیرد که همزمان با سفر رئیس جمهور به کرمان، استاندار خوزستان شبانه عزل شد تا حسن روحانی با خیالی راحت تر پروژه انتقال آب کارون به کرمان را کلید بزند.

اما آنچه در این میان بسیار تأمل برانگیز است سادگی و خوش خیالی نمایندگان منتخب اهواز است که اولین رو دست را از دولتی خوردند که یعنی حامی اش هستند

چند روز پیش که منتخبین مردم در مجلس برای اولین گردهمایی نمایندگان مجلس دهم راهی تهران شده بودند رسانه‌های اصلاح طلبان با جوسازی و شانتاژ رسانه ای اعلام کردند که نمایندگان منتخب مردم اهواز و لیست امید جلوی انتقال آب به کرمان را گرفتند و بعد در همین زمینه با نمایندگان مصاحبه های را منتشر کردند و آن را پیروزی بزرگ نامیدند.

علی ساری منتخب مردم اهواز در مجلس دهم با اشاره به نشست با رئیس جمهور، معاون اول و وزیر اطلاعات و نیرو گفت: نسبت به مسئله انتقال آب از سرشاخه‌های کارون جهت آب‌رسانی به روستاهای شمال کرمان اعتراض و خواهان لغو چنین برنامه‌ای از سفر رییس جمهور به استان کرمان شدیم.

وی در کمال سادگی و خوش باوری ادامه داد: وزیر نیرو نیز با نفی وجود چنین طرحی، اعلام نمود در صورت صحت، این برنامه از سفر رییس جمهور به کرمان لغو خواهد شد.

عضو لیست امید گفت: دکتر عارف متعهد شد تا در دیدار جداگانه با رییس جمهور خواهان جلوگیری از اجرای هرگونه طرحی برای انتقال آب خواهد شد.

جواد کاظم نسب الباجی منتخب مردم اهواز و عضو ائتلاف امید که همان خاطرات دل انگیز با رئیس جمهور و وزرا بودن را تکرار می کند در پایان با ژستی قهرمانانه می گوید ر مقابل هر طرح انتقال آب از سرشاخه‌های کارون می‌ایستیم و اجازه اجرای هیچ طرحی را نخواهیم داد.

کافی است مصاحبه‌های اعضای لیست امید در خصوص توقف انتقال آب کارون به کرمان و شانتاژ رسانه ای اصلاح طلبان در شبکه‌های مجازی و سایت‌های خبری منسوب به خود را در کنار خبر عملیات اجرایی ۲ طرح آب‌رسانی به کرمان با دستور رئیس‌جمهوری بگذارید و خودتان قضاوت کنید که دولت امید چه رکبی به نمایندگان امید زده است

رهیاب.

نظر بینندگان
  1. Iman says:

    حالا نه خیلی خوزستان هم اب داره و پر اب هستیم و هور العظیم و غیره از پر ابی سیراب هستن حالا اینم ببرن خاک تو سر استان دار و نماینده های استان چقدر بدبختیم بدبخت ترین استان

ارسال نظر

     


-->