نمایشگاه تخصصی کشاورزی دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
22nd، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd ژانویه 2015 ساعت 9:08 ب.ظ | کد خبر: 25952  

توانمندی و ظرفیت های بخش کشاورزی ایران در چهارمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته دزفول به نمایش در آمد.

 نمایشگاه کشاورزی

به گزارش دزمهراب، در این نمایشگاه که عصر پنجشنبه در محل اردوگاه شهید قاضی دزفول گشایش یافت محصولات و تولیدات کشاورزی ۱۱ استان کشور در قالب ۳۹ شرکت عرضه شده است.

انواع تجهیزات آبیاری ، نهاده های کشاورزی ، صنایع دسته بندی و صنایع تبدیلی ، ماشین آلات کشاورزی ، طیور ، گل و گیاه از جمله محصولات عرضه شده در این نمایشگاه می باشد.

در این نمایشگاه انواع تولیدات کشاورزی و صنایع وابسته و نیز ماشین آلات کشاورزی از استانهای گیلان ، گرگان ، تهران ، البرز ، قم ، مرکزی ، اصفهان ، خراسان رضوی ، خوزستان ، لرستان و یزد عرضه شده است.

نمایشگاه مذکور که از سوی شرکت مشاوره فنی مهندسی کشاورزی بهرویان کشت ، با حمایت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی دزفول ، جهاد کشاورزی و صنعت ، معدن و تجارت برپا شده تا چهارم بهمن ماه برای بازدید دایر می باشد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی ، در آیین گشایش این نمایشگاه در سخنانی با اشاره به ظرفیت منطقه شمال استان خوزستان در زمینه کشاورزی گفت:با توسعه صنایع تبدیلی در منطقه می توان علاوه بر افزایش صادرات ، اقتصاد منطقه را متحول کرد.

‘عباس پاپی زاده ‘ اظهار داشت:با ایجاد مرز هوایی فرودگاه دزفول زمینه صادرات محصولات کشاورزی منطقه شمال استان خوزستان به کشورهای منطقه ، روسیه و خاور دور فراهم شده که باید از این فرصت در راستای رونق منطقه به خوبی بهره گرفت.

 

ایرنا

ارسال نظر

     


-->