نمایشگاه عکس “هم سایه آب” در اداره ارشاد دزفول+گزارش تصویری - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th می 2016 ساعت 11:12 ب.ظ | کد خبر: 43545  

به گزارش دزمهراب چهارمین نمایشگاه عکس “هم سایه آب” به همت انجمن سینمای جوانان واداره فرهنگ و ارشاد دزفول به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول در محل این اداره افتتاح شد.

مدیر انجمن سینمای جوانان شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار دزمهراب اظهار کرد: چهارمین نمایشگاه عکس سینمای جوانان شهرستان به مناسبت چهارم خرداد برگزار شده که این نمایشگاه از سال ۹۳ تا کنون برگزار میشود.

محمدباقر حنطوش زاده با بیان اینکه موضوع نمایشگاه پیرامون آب و طبیعت است تصریح کرد: در نمایشگاه امسال از بلای طبیعی سیلاب اخیر نیز استفاده کرده ایم همچنین بخشی دیگر از این نمایشگاه به طبیعت پیرامون دزفول اختصاص داده شده است که باز پیرامون آب است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۲۰۰ عکس از ۱۳ عکاس بدست ما رسید و هیئت داوران که شامل مدرسین انجمن سینمای جوانان دزفول بودند ۳۴ اثر را انتخاب کردند.

مدیر انجمن سینمای جوانان شهرستان دزفول با بی نظیر خواندن این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاه های برگزار شده درشهرستان، بیان کرد: اولین بار است که یک نمایشگاه عکس با این بزرگی و با استقبال بسیار زیاد جمعیت برگزار می کنیم.

حنطوش زاده ادامه داد: ما هیچ گونه تبلیغات خیابانی برای این نمایشگاه نداشته و نتوانسته ایم انجام دهیم وفقط از طریق شبکه مجازی اطلاع رسانی صورت گرفته است.

وی همچنین گفت: ما از حدود ۱۳ نفر از مسئولین شهری کتباً و حضوراً برای شرکت در مراسم افتتاحیه دعوت به عمل آوردیم که تنها کسی که این دعوت را پذیرفتند رئیس میراث فرهنگی بوده اند و در کنار رئیس اداره ارشاد در مراسم حضور یافتند.

مدیر انجمن سینمای جوانان شهرستان دزفول افزود: ما از این لحاظ گله داریم، چرا در یک حرکت فرهنگی سالم نباید مسئولین در حد نیم ساعت در آن حضور داشته باشند و این کم لطفی ها بارها اتفاق افتاده است که باعث بی انگیزگی بچه ها میشود.

حنطوش زاده در پایان گفت: این نمایشگاه از پنجم خرداد ماه به مدت دو هفته در محل اداره فرهنگ و ارشاد دزفول برقرار است.

IMG_0652 IMG_0656 IMG_0662 IMG_0687IMG_0691IMG_0693IMG_0698IMG_0699

ارسال نظر

     


-->