نماینده دزفول ازتشکیل اتاق فکری متشکل ازنیروهای بومی با هدف توسعه وارتقاشهرستان خبرداد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
20th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th نوامبر 2013 ساعت 11:57 ب.ظ | کد خبر: 9662  

پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: اتاق فکری متشکل از نیروهای بومی با هدف توسعه و ارتقا شهرستان دزفول تشکیل شد.

عباس پاپی زاده گفت: افراد شرکت کننده در این اتاق فکر جزو نخبگان دزفول هستند که در کنار تحصیلات کارآیی لازم در زمینه های تخصصی را نیز دارند.

وی افدامه داد: این اتاق فکر یک بانک اطلاعاتی متشکل از نیروهای انسانی و نخبه است که به صورت حضوری،  غیرحضوری و الکترونیکی از دیدگاهها و نظرات آنها استفاده می شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: کمیته های تخصصی تشکیل شده شامل، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و زیربنایی هستند که در هر زمینه توسط مشاوران فعالیت های تخصصی را انجام می دهند.

پاپی زاده با بیان اینکه از کلیه افراد صاحب نظر در تخصص های مختلف که تمایل به همکاری در این زمینه دارند دعوت می شود که در این اتاق فکر شرکت کنند، گفت: طرح های زیربنایی شهرستان دزفول در این اتاق فکر بررسی و گزارش کار منتشر می شود.

وی اظهار کرد: در بررسی هایی که انجام شد نجف هدایت به عنوان رییس اتاق فکر کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، مجتبی خواجه زاده به عنوان رییس اتاق فکر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرشید نیکبخت به عنوان رییس اتاق فکر ورزش و جوانان معرفی شدند.

به گفته وی، روسای اتاق فکر فرهنگی و اجتماعی، صنعت و اقتصاد، بهداشت و درمان، آموزش عالی و آموزش و پرورش، امور روستاها و بخش ها، بازاریان و اصناف و عمران نیز به زودی معرفی می شوند.

timthumb

خوز نیوز

ارسال نظر

     


-->