نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th دسامبر 2014 ساعت 3:46 ب.ظ | کد خبر: 24539  

بیانیه روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول

 نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران

به گزارش دزمهراب به مناسبت نهم دی سالروز حماسه بزرگ ملت ایران ،ناحیه مقاومت بسیج دزفول در بیانیه ای این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ ملت ایران را تبریک گفت.

نهم دی ماه سال ۸۸  به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف نماید.
این بیانیه می افزاید: ۹ دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان ارمغان آورد.
حماسه ۹ دی ماه ملت ایران با همه تحلیل ها و بررسی ها یک نکته مهم داشت و آن این است که نشان داد مردم فهیم ایران همچنان زنده و بیدار پشت سر ولی خود در صحنه حضور دارد و دست از آرمانهایش بر نخواهند داشت.
سپاه ناحیه دزفول در این بیانیه آورده است: مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ در یک حضور به یادماندنی خواسته و اعتقادات خود را یکبار دیگر بیان کرد و از یک امتحان بسیار دشوار سربلند بیرون آمد. اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید با بصیرت درسالی که بنام اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی نامگذاری شده است و درک حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری  راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملتها را با گذر از طوفانها و موجهای خطرناک به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم./
والسلام
روابط عمومی  ناحیه مقاومت بسیج دزفول/دی ماه ۹۳

 

ارسال نظر

     


-->