نوزدهمین نمازخانه و سالن چند منظوره خیر ساز در دبستانی واقع در منطقه محروم دزفول افتتاح شد+گزارش تصویری - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th آوریل 2016 ساعت 8:22 ب.ظ | کد خبر: 41643  

به گزارش دزمهراب آئین افتتاح نمازخانه و سالن چند منظوره دبستان دخترانه آفرینش واقع در کوی مدرس دزفول، ظهر امروز شنبه با حضور جمعی از مسئولین و خیرین در این مدرسه برگزار گردید.

امام جمعه دزفول در این مراسم، ضمن تبریک ماه رجب و میلاد امام محمدباقر(ع) گفت: در ماه رجب که ماه بندگی و عبادت است این نمازخانه افتتاح گردیده که امیدواریم خداوند به شایستگی از همه ی عزیزان قبول بفرماید .

حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی تصریح کرد: خداوند توفیق بدهد که برای جوانان و نوجوانان خود خدمت های شایسته ای ارائه دهیم و بتوانیم آنها را درست تربیت کرده و نسلی سالم را تحویل جامعه بدهیم تاجامعه ای پیشرفته و دارای رشد و کمال به بشریت تقدیم شده باشد.

همچنین در این آئین رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول تشکراتی از خانواده های خیرین، مجمع خیرین مدرسه ساز، اداره نوسازی مدارس و دیگر همراهان ساخت چنین فضاهایی در مدارس شهرستان داشت.

این نمازخانه و سالن چند منظوره دارای مساحتی بالغ بر۲۱۰ متر مربع میباشد که ظرف مدت ۴ ماه با هزینه ایی قریب به ۶۴۰ میلیون ریال توسط خیرین ساخته شده است.

لازم به ذکر است خیرین مدرسه ساز شهرستان تا کنون ۱۹ نمازخانه برای مدارس که اکثریت آن در روستاها و مناطق محروم هستند ساخته اند.

IMG_8148IMG_8199IMG_8201IMG_8154IMG_8162IMG_8192IMG_8174IMG_8179IMG_8129IMG_8196

نظر بینندگان
  1. غلامرضا says:

    ساختن برج طاووس= مروارید به کجا کشس

ارسال نظر

     


-->