پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نیکوکار دزفولی 10 تخته فرش به سیل زدگان اهدا کرد

رئیس جمعیت هلال احمر دزفول با اشاره به استقبال مردم دزفول در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: نیکوکار دزفولی 10 تخته فرش به سیل زدگان شوش اهدا کرد.

به گزارش دزمهراب از ایرنا عظیم رضای مرساق افزود: یکی از نیکوکاران دزفول به نام مسعود مختارزاده در اقدامی قابل تحسین پنج فیش حج خود را برای کمک به سیل زدگان با قیمت 150 میلیون ریال به فروش رسانده و با اضافه کردن مبلغی دیگر 10 تخته فرش برای سیل زدگان خریداری و بین اهالی روستاهای شوش توزیع کرد.
وی ضمن تقدیر از کمک های مردم نیکوکار دزفول به سیل زدگان گفت: یک نیکوکار دیگر 100 میلیون ریال برای خرید گوسفند برای مناطق سیل زده اهدا کرده بود که به ستاد اربعین شهرستان هدایت شد.
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول با اشاره به کمک های این جمعیت به سیل زدگان اظهار داشت: 250 سبد غذایی هر کدام با ارزش پنج میلیون ریال بین سیل زدگان مناطق مختلف دزفول توزیع شد که این سبدهای غذایی شامل برنج، چای، کنسرو، رب گوجه، ماکارونی و دیگر مواد غذایی مورد نیاز بود.
وی افزود: ستاد اربعین شهرستان دزفول در مدت 34 روز اقدام به پخت سه وعده غذای گرم و توزیع آنها بین سیل زدگان دزفول و سایر شهرهای خوزستان کرد.
افزایش دبی رودخانه های خوزستان از ابتدای سال جاری باعث آبگرفتگی و خسارت تعداد زیادی از روستاها و اراضی کشاورزی این استان شد.

اخبار مرتبط