پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

هاشمي : جریان انحرافی ، یادگاری من شد

منحرف

این روزها حضرت آیت الله! مدام از «جریان انحرافی» می گویند و از اینکه این نام گذاری بر احمدی نژاد و دولتش ، ابتکار ایشان بوده بسی فخر می فروشند.

در مصاحبه با شرق می گویند:

“شرایطی راکه ۸ سال پیش وجود داشت؛ قبول نداشتم و تمام این هشت سال را مسیر انحرافی می دانستم که یادگاری من مانده است. اینها هنوز هم در جلسات خصوصی شان می گویند که فلانی این لقب را به ما داده است.”

پیش از این نیز در مصاحبه نوروزی شان با «اعتماد» گفته بودند:

“من از اول این جریان را صالح نمیدانستم.کلمه «انحرافی» که بعدها گفتند ، از اول  من آنها را یک «جریان انحرافی» از مسیر انقلاب می دیدم.”

و در کل این برچسب زنیِ «جریان انحرافی» را بعنوان یک سند افتخار و برگی زرین در پرونده مجاهدت های انقلابی خود بر می شمرند.

قصد نبش قبر کردنِ اتفاقات و احوالات یکی دو سال آخر دولت قبل را ندارم.اما از آنجایی که این برچسب زنی ها امروز هم در حال رخ دادن است ، بررسی این یادگاری حضرت آیت الله! ، یعنی برچسب جریان انحرافی ، می تواند برای امروز و فردا هم راهگشا باشد.

از میدان به در کردن های مخالفان از سوی حضرت آیت الله! با شیوه ای  همراه با پررویی تمام و خنده دار صورت می پذیرد.

کسی که مواضعش بعضاً نه دارای ذره ای انحراف ، که در تقابل مطلق با مواضع امام و انقلاب و رهبری است ، کسی که از دشمنی نداشتن با اسرائیل سخن می گوید و مرگ بر آمریکا را به نیابت از امام زیر سوال می برد ، کسی که در فتنه ی هشتاد و هشت نه با ذره ای انحراف ، که روبروی نظام و رهبری می ایستد ، کسی که زندگی خانوادگی و خانواده اش نه با ذره ای انحراف ، که به شکلی کاملاً غریبه با آنچه انقلاب میخواسته و میخواهد ، شکل گرفته ، و خلاصه کلام اینکه کسی که نه یک درجه و چند درجه که تا حد برگشت از بسیاری از مبانی انقلاب و پشت کردن به بسیاری از آرمان های آن پیش رفته و در این مسیر انحرافی خود فرسنگ ها طی طریق کرده و جماعتی را هم با خود تا ناکجاآباد کشانده است ، حال خط کش انقلاب بدست گرفته و انحراف می سنجد و منحرف مشخص می کند.

انحراف یاب که خود منحرف بود ، نتیجه جز این نمی شود که کسی که به قول رهبر انقلاب “قطار انقلاب را به ریل اصلی خود بازگرداند” ، «منحرف» شناخته می شود.

قطاری که به ریل اصلی “بازگشت”.مگر از ریل اصلی خارج شده بود؟ نکند از ریل اصلی “منحرف” شده بود؟ اینجاست که معنی انحراف و جریانش مشخص می شود.قطاری که از مسیر اصلی خود منحرف شد و دوباره بازگشت.و این بازگشت به ریل اصلی و نه آن خروج اولیه ، «انحراف» خوانده می شود.انحراف نه از مسیر اولیه بلکه انحراف از انحراف!

احمدی نژاد و دولتش جریانی انحرافی از مسیر انحرافی هاشمی و اعوانش بود.مسیری شانزده ساله که احمدی نژاد از آن منحرف شد و با این انحراف ، قطار انقلاب را به ریل خود بازگرداند.و این چنین بود که منفی در منفی، شد مثبت…

اصل ماجرای انحراف و جریان انحرافی و کذا و کذا این بود.برچسب زنیِ یک منحرف به رقیب خود.منحرفی که با پررویی تمام رقیب خود را که در دو انتخابات با رأی مردم از وی شکست خورده ، «منحرف» قلمداد می کند و با این برچسب به دنبال حذف وی است!

اصل ماجرا همین بود و ما بقی همه حاشیه و تاکتیک های این پروژه ی حذف بوده اند.اطرافیان احمدی نژاد و قصه ها و افسانه های رنگارنگ شان همه و همه دام هایی بودند که هم برای طرفداران احمدی نژاد و هم برای خود احمدی نژاد پهن شد!

حساسیت ایجاد کردن های عجیب و غریب بر روی اشخاصِ نزدیک به احمدی نژاد و از آن طرف افتادنِ طرفداران و حامیان احمدی نژاد در دام تمرکز بر روی این افراد و حساسیت به خرج دادن های بیش از حد و اولویت دادن به مسائل دست دومی و پررنگ کردن نقطه های کم اهمیت در این ماجرا و همچنین افتادنِ احمدی نژاد در دامِ حمایت های عجیب و غریب از این افراد و در نتیجه دامن زدنِ بیشتر به این حساسیت ها و در نتیجه زیادتر شدن حساسیت های انحراف یاب ها و در نتیجه زیادتر شدن حمایت های احمدی نژاد و افتادن در یک «مارپیچ انحرافی» که از اساس اشتباه بوده و از ابتدا توسط یک منحرف بزرگ طراحی و در میدان نهاده شده و دیگران در آن به بازی گرفته شده اند و چند سال از عمر و وقت و سرمایه ی کشور را ، آن هم در شرایط حساس و سخت جنگ تمام عیار اقتصادی تلف کردند.

و این چنین بود که وقتی که از یک طرف «انحرافِ بزرگِ فتنه» فراموش شد و انحراف جعلی احمدی نژاد ، ساخته شده توسط منحرفان اصلی ، مسئله اول کشور شد و از طرف دیگر در جنگ تمام عیار اقتصادی ، کانون ثروت نه در کمک به دولت که در ضربه زدن به آن اقدام کرد و نهایتاً احمدی نژاد و دولتش را عامل مشکلات اقتصادی معرفی کرد ، منحرفان و عاملِان مشکلات مردم ، انحراف یاب و مشکل یاب شده و خود را ناجی معرفی کرده و انتخابات را می برند و احمدی نژاد را حذف می کنند.البته در ظاهر…

باید انحراف اساسی را شناخت و علیه اش موضع گرفت و الّا باز هم منحرفان اصلی و جریان انحرافیِ ۱۰۰ % اورجینال ، این بار با برچسبی دیگر به صحنه ی حذف مخالفان خود می آیند.

منبع : حزب الله سايبر

اخبار مرتبط