26th، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th ژانویه 2014 ساعت 12:42 ق.ظ | کد خبر: 11582  

شنیده ها حاکی از آن است که تحرکات سیاسی در دانشگاه ها دزفول در حال افزایش است و متأسفانه جریانات سیاسی صاحب نفوذ در مراکز تصمیم گیری در مراکز آموزش عالی دزفول فعالیت دارند که نمود آن را می توان در تغییر رئیس دانشگاه جندی شاپور دزفول در هفته های اول تصدی آقای فرجی دانا بعنوان وزیر علوم دولت تدبیر و بیانیه قابل تأمل برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بلافاصله بعد از تغییر آقای دکتر آخوندعلی دانست.

یک منبع آگاه به خبرنگار  دزفول امروز گفت که شورای سه نفره برای ارزیابی وضعیت دانشگاه ها به دزفول نیامده بلکه این شورا با هدف تغییر ریاست و مشورت با اعضای صاحب نفوذ و همفکر خود در هیئت علمی برای انتخاب رئیس جدید به دزفول آمده بودند که نتیجه آن بازدید، تغییر ریاست دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بود.

در این راستا حجت الاسلام قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان دزفول ضمن هشدار نسبت به اقدام عده ای که دنبال تبدیل کردن دانشگاه به باشگاه سیاسی اند افزود: دانشجویان باید با مسائل سیاسی آشنا باشند و در صف مقدم مسائل سیاسی کشور قرار گیرند اما این به معنای سیاست زدگی دانشگاه نیست.

امام جمعه دزفول گفت:اگر دانشگاه به باشگاه سیاسی تبدیل شود علم و تحقیق و پژوهش و دانش آسیب می بیند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین قاضی از خدمات علمی ˈپرفسور آخوند علی ˈ رییس پیشین دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تجلیل و برای سرپرست جدید این دانشگاه  دکتر عصاری  آرزوی موفقیت کرد و گفت: باید از زمینه های فراوان علمی که در این شهرستان وجود دارد حمایت کرد.

امام جمعه دزفول افزودند:دکتر آخوندعلی قریب به ۵ سال در عرصه علم و دانش در دانشگاه جندی شاپور دزفول و دیگر نقاط شهر تلاشی مجاهدانه داشتند که این خدمات علمی بر عرصه ی این شهرستان ماندگار خواهد ماند، ایشان از افتخارات دزفول قهرمانند و اینک در سنگری دیگر به جهاد مشغولند که امید است همواره موفق و پیروز باشند.

1234345465757668688786675545433

دزفول امروز

نظر بینندگان
  1. الله says:

    از زحمات ایشان در جهت اعتلای جایگاه دانشگاه تشکر میکنیم.
    در ضمن اظهار تاسف برای کسانی که حتی فضاهای علمی را آلوده به بازی های سیاسی می کنند.
    یا علی

ارسال نظر

     


-->