پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

همایش سنگربانان تبلیغ و اطلاع رسانی دینی در دزفول

81215003-5784830

رییس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از روحانیون و مبلغان دینی عنوان کرد و گفت: این همایش به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام ˈ مرتضی بیگدلی ˈ از روحانیون و مبلغان دینی به عنوان حافظان دفاع از ارزش ها و شعائر دینی نام برد نام برد.

آیت الله ˈسید حسن آقامیریˈ از علمای دزفول نیز در این همایش در سخنانی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به اعتقادات مسلمین گفت: دشمن در منطقه تلاش می کند مردم را نسبت به احکام دینی و شعائر اسلامی بی تفاوت کند.

وی ضمن هشدار نسبت به خطرات و تاثیر منفی شبکه های ماهواره ای بر خانواده اظهار داشت:باید جامعه را در برابر هجمه فرهنگی دشمن مصون کرده و خود را برای مقابله با تهاجم فرهنگی آماده کنیم.

آیت الله آقامیری در ادامه ماه مبارک رمضان را فرصتی برای تزکیه نفس دانست و گفت: در ماه رمضان قلب مومنان به خدا نزدیکتر می شود و همین امر باعث شده تا ماه مبارک رمضان نسبت به سایر ماههای سال متفاوت باشد.

امام جمعه دزفول نیز در سخنانی از ماهواره به عنوان عامل گسترش فساد در جامعه نام برد و بر فرهنگ سازی برای مقابله با این تهاجم دشمن تاکید کرد و گفت:دشمن با گسترش شبکه های ماهواره های کانون خانواده را هدف گرفته است.

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در ادامه با تجلیل از مبلغان دینی در راستای گسترش شعائر اسلامی در جامعه افزود:مبلغان دینی باید شرایط جامعه را درک کرده و نسبت به توطئه های دشمن اشراف کامل داشته باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز تقویت جلسات قرائت قرآن در مساجد و اجرای برنامه های فرهنگی متناسب با نیاز نوجوانان و جوانان را از راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن نام برد.

در این همایش از 110 روحانی و مبلغ دینی تجلیل شد.

ایرنا

اخبار مرتبط