1st، ژوئن 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st ژوئن 2014 ساعت 1:31 ق.ظ | کد خبر: 15880  

مسوول امور ایثارگران سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت: همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، این ناحیه مقاومت بسیج با جانبازان دیدار می‌کنند.

download
به گزارش دزمهراب،سید هادی مسوی فردرگفت وگو با خبرنگارما ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه با تاکید برجایگاه والای جانبازان گفت: پیشرفت های امروز کشورمان در سایه دفاع ها و مجاهدت های شهدا و جانبازان حاصل شده و ملت ما با تمام وجود مرهون تلاش های این ایثارگران است.
وی با تقدیر از فداکاری های همسران و خانواده های جانبازان خاطرنشان کرد: ایثارگران عزیز ما در مکتب شیر بیشه شجاعت حضرت ابوالفضل العباس (ع) تربیت شده اند و با ولایت مداری در مقابل استکبار ایستادگی کردند.
موسوی فر گفت: جانبازان شکسته بالانی هستند که به جامعه ما بال دادند، ایثارگرانی که در طول هشت سال مقاومت سینه سپر کردند تا نوامیس و مردم مان راحت زندگی کنند.
وی تصریح کرد: جانبازان ایرانی در حقیقت علمداران و پیشتازان دفاع از ولایت هستند و اگر روزی با ‏صدام و حزب بعث می‌جنگیدند امروز هم بر سر آرمان‌های خود ایستاده‌اند و سهمی هم ‏نمی‌خواهند.
مسوول امور امور ایثارگران سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول تصریح کرد: درجهت گرامیداشت مقام جانبازان و همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) دیدارهایی تحت عنوان بزرگداشت روز جانباز به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول۱۱ خرداد ماه برگزار می شود.
وی با تاکید بر لزوم توجه مدیران شهرستانی به این سرکشی ها خاطرنشان کرد: باید هم در بحث گلزارهای شهدا و هم دیدار با خانواده شهدا و همچنین دیدار با خانواده جانبازان شهرستان جدی گرفته شود.

 

ارسال نظر

     


-->