۲۰ام، خرداد ۱۳۹۴
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۰ ام خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶ ب.ظ | کد خبر: 31194  

مسابقه بزرگ کتابخوانی شهید عنایت

 هیچکس به او التماس دعا نگفت

به گزارش دزمهراب مسابقه بزرگ کتابخوانی “هیچکس به او التماس دعا نگفت ” به همت گروه روایتگران شهدای دزفول و مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول  برگزار میگردد.

عزیزانی که تمایل دارند می توانند با تهیه این کتاب و فرم پاسخ نامه در این مسابقه شرکت نموده و از جوایز نفیسی مانند سفر به کربلا ، مشهد ، دوچرخه ، تبلت، سکه طلاو ده ها جایزۀ دیگر برخوردار گردند.

در ضمن می توانند با تهیه نسخۀ اصلی این کتاب و فرم پاسخ نامه، در مسابقۀ کشوری «booki.ir» با همین عنوان نیز شرکت نمایند.

در مدت زمان برگزاری این مسابقه، کتاب با ۵۰ درصد تخفیف، به مبلغ ۶۰۰۰ تومان عرضه ­گردیده و به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می­گردد. در صورت خرید کتاب، شما می­توانید برای شرکت دیگر اعضای خانواده در این مسابقه، پاسخ­نامۀ اضافه دریافت نمائید (در قبال هر پاسخ­نامه مبلغ هزار تومان دریافت می­گردد.)

تاریخ قرعه­ کشی و اهداء جوائز: پنج­شنبه ۸/۵/۹۴ ساعت ۹ صبح- مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول

پوسترکوچک

روش­های شرکت در مسابقه و دریافت کتاب:

۱- جهت شرکت در مسابقه، دریافت کتاب و فرم پاسخنامه، ابتدا مبلغ کتاب و پاسخنامه­های درخواستی را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۱۳۱۲۵۰۹۰۰  به نام حسن علیزاده واریز نموده و سپس موارد زیر را به ترتیب ذکر شده، به شماره ۰۹۳۳۳۷۳۳۵۸۷ پیامک نمایید تا کتاب با ۵۰% تخفیف و بدون هزینه پست به آدرس شما ارسال گردد.

نام بانک و شعبه واریز کننده- تاریخ و ساعت واریز-مبلغ واریز شده-تعداد کتاب درخواستی-تعداد پاسخنامه درخواستی –نام و نام خانوادگی-کد ملی- آدرس پستی- تلفن ثابت و همراه (یا فکس فیش واریزی و اطلاعات بالا به مرکز دفاع مقدس دزفول)

۲- مراجعه به کتابخانه­ های عمومی دزفول یا مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول و همچنین درب مصلای نماز جمعه (روزهای جمعه)

توضیح: در صورت سفارش کتاب، شما می­توانید برای شرکت دیگر اعضای خانواده در این مسابقه، پاسخ­نامۀ اضافه دریافت نمائید لذا در پیامک خود تعداد کتاب و پاسخ­نامه درخواستی را ذکر نمایید. (در قبال هر پاسخ­نامه مبلغ هزار تومان دریافت می­گردد.)

مهلت ارسال پاسخ نامه ها از طریق پست، ایمیل یا فکس حداکثر تا ۲۵/۴/۹۴ می باشد.

آدرس: دزفول – انتهای خیابان کمیل – مقابل امامزاده رودبند – مرکز فرهنگی دفاع مقدس ۴۲۵۳۸۹۹۹-۰۶۱           شماره فکس:   ۲و۴۲۵۲۸۹۳۱-۰۶۱           ایمیل:             Defamoghadas.dezfoul@chmail.ir

ارسال نظر

     


-->