پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پاپی زاده:پرچم‌میدان‌رودبند،دکل رادیو دزفول وبرج طاووس مhنع پروازهواپیماهای‌باری‌ ازدزفولند

ˈعباس پاپی زاده ˈ همچنین افزود:با توجه به پتانسیل و ظرفیت تولید در شهرهای شمال خوزستان سالانه می توان 300 هزار تن انواع محصولات کشاورزی از این منطقه به خارج از کشور صادر کرد.
وی ارز آوری حاصل از این میزان صادرات را سه هزار دلار عنوان کرد و افزود:با توجه به ظرفیت این منطقه در بخش کشاورزی امکان افزایش حجم صادرات از فرودگاه دزفول تا یک میلیون تن نیز وجود دارد.
نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:به منظور فراهم کردن زیر ساخت های لازم در فرودگاه دزفول برای صادرات محصولات نشستی با مجید آقابابایی مدیر کل امور مرزی ومبارزه با قاچاق کشور برگزار و ایشان نیز با این اقدام اعلام موافقت کردند.
وی ادامه داد:در این نشست مقرر شد موانع موجود در شهرستان دزفول که پروازها را دچار مشکل کرده برداشته شود.
پاپی زاده ،پرچم میدان رودبند،دکل رادیو شهری دزفول و نیز برج در دست احداث طاووس را از موانع پرواز هواپیماهای باری از فرودگاه دزفول عنوان کرد و افزود:به منظور رفع این موانع مقرر شد ارتفاع پرچم مذکور کوتاه شده و زمینی نیز برای جابجایی دکل (آنتن) رادیو شهری دزفول در گرفته شده است.
فرودگاه دزفول به عنوان تنها فرودگاه منطقه شمال استان خوزستان نقش مهمی در جابجایی مسافر در شهرهای دزفول ، اندیمشک ، شوش ،گتوند و شوشتر دارد.
سالانه بیش از چهار میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در شمال استان خوزستان تولید می شود

timthumb

ایرنا

اخبار مرتبط