پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پایان قسمت چهارم مستند آیه های ماندگار در دزفول

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی دزفول، از پایان تصویربرداری قسمت چهارم مستند ” آیه‌های ماندگار ” در این دزفول خبر داد.

 ” کریم بیدخ” کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی دزفول، از پایان  تصویربرداری قسمت چهارم”آیه‌های ماندگار” ویژه حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی فارغ دزفولی، در این شهرستان خبرداد.

بیدخ به  مصاحبه با ۸ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین کشوری و برخی اعضای خانواده ایشان در این خصوص در ادامه بیان کرد: کلید تحقیق و مطالعاتی در خصوص شخصیت این بزرگوار در سال ۸۶ زده شد ولی در طول ساخت احساس شد حلقه های مفقوده ای در این مستند وجود  دارد تا اینکه در سال گذشته، آن موانع و حلقه های مفقوده، مرتفع و  تکمیل شد.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی دزفول، همچنین گفت: در این مستند با دکتر زرهانی، دکتر صدرا نمایندگان اسبق مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در دوره اول و چهارم، امام جمعه، رییس اداره تبلیغات اسلامی، مطیع الرسول از خبرنگار دوران دفاع مقدس، فرزندان و همسر ایشان، مصاحبه هایی گرفته شده است.

وی، هدف از تهیه این فیلم مستند موسوم به آیه‌های ماندگار را معرفی شخصیت‌ها و مفاخر علمی، فرهنگی و دینی دزفول دانست، که تاکنون توانسته به شخصیت ۴ تن از مفاخر دزفول بپردازد.

لازم به یادآوری است که، در فروردین ۹۳، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی فارغ دزفولی، به دیار حق شتافت.

00000

دزفول امروز

اخبار مرتبط