پایوران دزفول با خانواده های شهدا دیدار کردند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th دسامبر 2014 ساعت 10:59 ب.ظ | کد خبر: 24497  

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول به همراه تعدادی ازپایوران با خانواده شهدای این شهرستان دیدار و سرکشی کردند.
به گزارش دزمهراب، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در دیدار با خانواده ها گفت: ما هرچه داریم از شهدا است و همواره مدیون خون آن ها هستیم.
سرهنگ پاسدار”عبدالامیرمحتشمی راد” افزود: شهدا انسان‌هایی بودند که برای ما قابل درک و توصیف نیستند، مگر اینکه انسان خودش با آنان مانوس باشد.
وی افزود: خون شهید با هیچ چیزی جبران نمی‌شود و همه ما باید با تمام توان در راستای تکریم خانواده شهدا تلاش کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان بیان داشت: دلجویی و تجلیل از خانواده های شهدا باید همواره در کانون توجه وعنایت تمامی مسئولین و مردم قرار داشته باشد و ما به عنوان خدمت گزار مردم بیشتر از هر کسی باید در سرکشی و دلجویی از این خانواده ها پیش قدم باشیم.
وی اظهار داشت: بالاترین درجه ای که خداوند به یک انسان غیر معصوم می دهد شهادت است که البته فقط نصیب بندگان مخلص خداوند می شود.
وی در پایان تصریح کرد: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می کنیم.
مسئول امورایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول درحاشیه دیداربا خانواده های معظم شهدا نیزدرگفت وگوبا خبرنگارما ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا ، دیدار با خانواده های معزز آنها را توفیقی برای مسئولین دانست و گفت : همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم.
سید هادی موسوی فر خانواده های معظم شهدا ء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.
وی درپایان با اشاره به اینکه شجره انقلاب اسلامی از امام عزیز وبا خون شهدا رنگین شده است گفت : هرچه داریم از خانواده شهدا وایثارگران داریم وافتخار هم می کنیم که خود راوقف این عزیزان کنیم .

ارسال نظر

     


-->