پایگاه مقاومت بسیج پخش فرآوردهای نفتی دزفول افتتاح شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
7th، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th فوریه 2015 ساعت 1:37 ب.ظ | کد خبر: 26613  

پایگاه مقاومت بسیج پخش فرآوردهای نفتی دزفول افتتاح شد
پایگاه مقاومت بسیج پخش فرآوردهای نفتی  شهرستان دزفول    با حضور مقامات استانی وشهرستانی طی مراسم بمناسبت دهه فجر افتتاح شد.
به گزارش دزمهراب بنقل ازروابط عمومی حوزه بسیج کارمندی وکارگری دزفول،جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت شهرستان دزفول، با تبریک به مناسبت ورود انقلاب اسلامی به سی و ششمین سال پیروزی خود، گفت: این انقلاب و حرکت امام(ره) عزت و افتخار به مسلمانان و شیعه بخشید.
” علی گل آرا ” افزود: ماهیت انقلاب اسلامی ایران بر گرفته از تعلیمات الهی و اسلامی بود و مردم برخلاف سایر انقلاب‎های رخ داده به خاطر مسائل مادی دست به تغییر نزدند.
وی گفت: امیدواریم هر سال که پیش می رویم سایه درخت تنومند جمهوری اسلامی ایران بر سرمان باشد و شاهد سرنگونی کاخ های استکبار باشیم.
جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت شهرستان دزفول،اظهارکرد: علت ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ، وحدت کلمه مردم مؤمن و انقلابی و همیشه در صحنه است که برای سربلندی نام ایران از عزیزترین داشته های خود از جمله فرزندانشان در ۸ سال دفاع مقدس گذشته اند و این به معنای آن است که برای حفظ این انقلاب حاضرند هر هزینه ای که لازم باشد را پرداخت کنند.
وی در پایان اضهار امیدواری کرد در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری،شاهد موفقیت جوانان این سرزمین در تمامی ابعاد باشیم.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول نیز، ضمن تبریک به مناسبت  دهه مبارک فجر، گفت : مظهر و نماد بسیج همین حرکت های خود جوش و با بصیرت است که شاهد حضور و حماسه آفرینی این عزیزان در تمامی عرصه ها هستیم و امید واریم حرکتی که امروز در مجموعه پخش فرآوردهای نفتی با محوریت بسیج انجام شد با لطف و یاری تمامی شما عزیزان تداوم داشته باشد .
” سید عزیزااله پژوهیده”  نقش آفرینی بسیجیان را در طرح  های اقتصاد مقاومتی بسیار مهم دانست و جایگاه کارکنان در صنایع مختلف را تاثیر گذار و کلیدی عنوان کرد و افزود : اگر این رویه با تفکر بسیجی همراه بشود می توانیم  شاهد تحولی بزرگ در چرخه صنعت و تولید شهرستان باشیم .
وی ضمن تاکید بر اهمیت بسیج اظهار داشت: هم اکنون بسیج در عرصه های مختلف؛ علمی، فرهنگی، آموزشی و…. وارد عمل شده و در تمام عرصه ها پیشتاز و میدان دار است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول با اشاره به اهمیت ایجاد پایگاه بسیج پخش فرآوردهای نفتی  شهرستان دزفول ،گفت:بسیج یک تفکر ناب و یادگار حضرت امام (ره) است و با تبعیت محض از ولایت فقیه و بهره گیری از خالص ترین و بهترین نیروها و حضور همیشگی در صحنه ها ، نقطه عطف بسیار مهمی در حفظ دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.
در این مراسم رئیس پخش فرآوردهای شهرستان دزفول با تبریک بمناسبت فرا رسیدن دهه فجر ،عزت و سربلندی  میهن اسلامی را مرهون ایثارگری و جانفشانی های شهدای انقلاب وشهدای ۸ سال دفاع مقدس خواند و گفت:اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا سربلند و پیروزاست، به برکت انقلاب وشهدای والا مقام آن است.
مصطفی سعیدی‌نیا افزود: دشنان نظام و اسلام باید بدانند که راه ما راه امام و شهدا است و شعار ما آزادگی و فداکاری است و تا آخرین لحظه های عمر خود  محکم و استوار با رهنمود های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) از این نظلم مقدس پاسداری خواهیم کرد.
وی بیان داشت: دهه فجر فرصت مغتنمی است تا جایگاه انقلاب اسلامی در جهان و دستاوردهای ۳۶ ساله آن تبیین و معرفی شود.
در پایان مراسم ،پایگاه مقاومت بسیج پخش فرآوردهای نفتی شهرستان دزفول باحضورمدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی خوزستان،جانشین ناحیه بسیج شهرستان، فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری و رئیس پخش فرآوردهای شهرستان  دزفول افتتاح شد.

ارسال نظر

     


-->