پرواز دزفول -مشهد برقرار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، ژوئن 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th ژوئن 2013 ساعت 3:42 ب.ظ | کد خبر: 4171  

ˈمحمدرضا ستاره ˈ :پرواز دزفول – مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر در روزهای شنبه ساعت ۱۱و سه شنبه ها ساعت ۲۰ انجام می شود.000000000000000000000000000000000000000

وی استقبال ساکنان شهرهای شمال خوزستان از این پرواز را ناچیز دانست و گفت: با وجود ظرفیت ۱۶۰ نفره ، چند پرواز انجام شده در هفته گذشته تنها با ۵۰ مسافر انجام شده که مقرون به صرفه نیست.

ستاره اظهار داشت: درصورتیکه استقبال مردم شمال خوزستان از این خط پرواز به همین این روال ادامه یابد احتمال انتقال این پرواز از فرودگاه دزفول به اهواز و یا آبادان وجود دارد.

پرواز دزفول- مشهد قرار بود از اوایل خردادماه برقرار شود که به دلیل عدم همکاری برخی آژانس های مسافری در خصوص بازاریابی و فروش بلیت ، برقراری این پرواز به تاخیر افتاده و از تیرماه انجام شد.

فرودگاه دزفول به عنوان تنها فرودگاه در منطقه شمال استان خوزستان علاوه بر پرواز دزفول- مشهد ، در مسیرهای دزفول – تهران و اصفهان نیز خط پروازی برقرار کرده است

ایرنا

نظر بینندگان
  1. نجمه says:

    غلامعلی کوره دزفولی پدر شهیدان «حسن و عبدالعلی کوره دزفولی» بر اثر کهولت سن در تاریخ ۲ تیر۹۲ دار فانی را وداع گفت.
    به گزارش ایسنا، پیکر پدر این دو شهید، در گلزار شهیدآباد دزفول به خاک سپرده شد.
    بسیجی شهید حسن کوره دزفولی روز ۱۳ بهمن ماه ۱۳۶۳ در جزیره مجنون و شهید عبدالعلی کوره دزفولی روز ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۶۰ بر اثر اصابت گلوله توپ، در شهر دزفول به شهادت رسیدند.

ارسال نظر

     


-->