پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پرونده مدیر توزیع برق دزفول در دادسرای اهواز در حال رسیدگی است

?دادستان عمومی و انقلاب دزفول درخصوص دستگیری مدیر توزیع برق این شهرستان گفت: پرونده این مدیر در دادسرای اهواز در حال بررسی و رسیدگی است.

?منصور محمدی خباز روز بدون اشاره به تخلف این مدیر افزود: پرونده مدیر توزیع برق دزفول همراه با چند نفر دیگر از کارکنان شرکت توزیع برق خوزستان در اختیار دادسرای اهواز است.
?وی با تقدیر از تلاش های فرماندهی انتظامی دزفول در ارتقای سطح امنیتی این شهرستان گفت: در حال حاضر با توجه به اقدامات انجام شده و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی امنیت پایدار در سطح شهرستان دزفول برقرار است.

?کاهش محسوس آمار سرقت ها در دزفول
?دادستان عمومی و انقلاب دزفول درخصوص وضعیت سرقت ها در این شهرستان گفت: آمار سرقت ها در این شهرستان کاهش محسوسی داشته که نشان از تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عچ) است.
?محمدی خباز افزود: سارقان منزل و موتورسیکلت و کیف قاپان زیادی در ماه های اخیر توسط ماموران انتظامی دستگیر شده اند.
?وی درخصوص برخورد با هنجارشکنان ساحل رودخانه دز گفت: برای برخورد با این هنجارشکنان برنامه ریزی شده است به طوریکه در ماه های اخیر با همکاری بسیج و نیروی انتظامی، مشروبات الکلی زیادی از گردشگران کشف و تعداد زیادی در این زمینه دستگیر و راهی زندان شده اند.

?بیش از ۸۰ درصد سارقان دزفول غیربومی هستند
?دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: بیش از ۸۰ درصد سارقان دزفول غیربومی و از شهرها و استان های دیگر هستند ولی باید بدانند عرصه برای آنها تنگ شده و به طور قطع در دزفول در دام می افتند.
?وی افزود: به تازگی ۲ کیف قاپ و موبایل قاب حرفه ای در یکی از مناطق دزفول دستگیر شدند که به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
?محمدی خباز با تقدیر از همکاری و پشتیبانی امام جمعه شهر دزفول گفت: تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مقاومت بسیج در ارتقای سطح امنیتی شهرستان دزفول جای تقدیر دارد ایرنا

اخبار مرتبط