17th، آوریل 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th آوریل 2013 ساعت 11:43 ق.ظ | کد خبر: 2347  

به گزارش روناش از دزفول ، مردم ولایتمدار شهرستان دزفول روز یکشنبه با حضور پرشور خود در این آیین معنوی یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و با آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

در این آیین روحانی که مردم متدین شهرستان های دزفول ، گتوند و لالی و اهالی روستاهای شیرین آب ، المهدی ، اولیا و سفلی ، بوالحسن ، لب سفید و عشایر منطقه سردشت شرکت داشتند ، پیکرهای مطهر این شهدا از محل ساختمان آموزش و پرورش سردشت تا پارک کوهستان شهر سالند بر دوش مردم عزادار حمل شد.

بخشدار سردشت حضور مردم در آیین تشییع پیکر مطهر این دو شهید را بسیار باشکوه توصیف کرد و گفت: خاکسپاری شهدا در این روز باعث خیر و برکت در بخش سردشت خواهد بود.

بهروز مهدی زاده افزود: پس از خاکسپاری این دو شهید گمنام در پارک کوهستان سردشت ، زیارتگاهی به منظور پذیرایی از عاشقان اهل بیت و برگزاری آیین های مذهبی در این مکان ایجاد می شود.

این دو شهید گمنام ۱۸ و ۱۹ ساله بوده که در عملیات والفجر هشت به درجه رفیع شهادت نایل شده که اجساد مطهر آنها اخیرا در منطقه فاو پیدا شد.

در آیین تشییع پیکر دو شهید گمنام در سردشت دزفول ، امام جمعه ، فرماندار ویژه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسوولان ادارات دزفول شرکت داشتند.

پیش تر در محل یادمان شهدای دزفول در محل امامزاده رودبند پنج شهید گمنام و در دانشگاه آزاد این شهرستان نیز چهار شهید گمنام به خاک سپرده شده است.

منبع : ایرنا دزفول

ارسال نظر

     


-->