پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کار احداث بیمارستان فوق تخصصی دزفول آغاز شد

امام جمعه دزفول در این آیین در سخنانی با اشاره به ظرفیت های این شهرستان در بخش های مختلف به ویژه بخش بهداشت و درمان ، احداث بیمارستان با سرمایه گذاری بخش خصوصی را حرکتی شایسته در راستای ارتقای شاخص های درمانی در منطقه شمال خوزستان دانست.

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ با بیان اینکه در سال اقتصاد و فرهنگ همه افراد و مجموعه ها باید به وظیفه خود در راستای تحقق این شعار وارد صحنه شوند از مجموعه مدیریت شهرستان دزفول خواست از هر طرحی که در راستای رشد و توسعه زیر ساخت ها برنامه ریزی شده و قابل اجراست حمایت کند.

وی افزود:مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی ، تولیدی، اشتغالزا به ویژه بهداشت و درمان، بیانگر ظرفیت بالای این بخش در شهرستان دزفول است که باید از این ظرفیت برای شتاب بخشیدن به روند توسعه در منطقه بهره گرفت.

امام جمعه دزفول با اعلام حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح های زیربنایی در این شهرستان از سرمایه گذاران و بانیان احداث بیمارستان فوق تخصصی در دزفول به عنوان افرادی توانمند ، متدین و متعهد قدردانی کرد.

وی همچنین از بانیان احداث این بیمارستان خواست در احداث آن ضمن در نظر گرفتن پیوست فرهنگی، در طراحی و ساخت آن به معماری تاریخی دزفول توجه کرده و در نامگذاری آن نیز به جایگاه و مقاومت مردم دزفول توجه کنند.

یکی از اعضای شرکت پزشکی حکمت درمان سرمایه گذار احداث این بیمارستان نیز با اشاره به ضرورت مشارکت بخش خصوصی در زمینه بهداشت و درمان در کنار دولت گفت:این بیمارستان فوق تخصصی در زمین به مساحت دو هزار و 500 متر مربع در پنج طبقه ساخته می شود.

ˈعلیرضا مجدی نسبˈ اعتبار اولیه برای ساخت این بیمارستان را که با مشارکت صندوق قرض الحسنه ولی عصر (عج) دزفول ساخته می شود 350 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:در طراحی این بیمارستان ، چشم پزشکی و قلب در بخش فوق تخصصی و در سایر زمینه های پزشکی نیز بخش تخصصی و عمومی پیش بینی شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه مراکز درمانی دزفول به عنوان قطب درمانی شمال خوزستان به بیماران استان های لرستان و ایلام نیز خدمات ارایه می کنند لذا در ساخت این بیمارستان مجموعه اقامتی ویژه همراهان بیمار، و نیز مجموعه اقامتی ویژه پزشکان طراحی شده است.

ایرنا

سفید

اخبار مرتبط