۱۲ام، تیر ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۲ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷ ق.ظ | کد خبر: 55920  

احداث سرویس بهداشتی در دره صعب العبور کول خرسون

به گزارش دزمهراب، اعضای گروه کوهنوردی بسیج دزفول در سال ۱۳۹۵ با توجه به حضور متعدد گروه ها و تور های طبیعت گردی و کوهنوردی مختلف در منطقه دره کول خرسون، تصمیم به احداث سرویس بهداشتی در این منطقه گرفتند.

در سال ۱۳۹۵ اعضای این گروه فعال فرهنگی_ورزشی با زحمت و تلاش فراوان وسایل و مصالح لازم را با خود به منطقه مذکور برده و توانستند با موفقیت یک حلقه سرویس بهداشتی را احداث کنند.

در این باره،ماشالله مقامیان مسئول گروه کوهنوردی بسیج دزفول در گفتگوی تلفنی با خبرنگار دزمهراب گفت:
” روز جمعه طبقه روال سال های قبل، گروه کوهنوردی ما به منطقه کول خرسون رفت. در این برنامه تعداد ۳۸ کوهنورد در تاریخ جمعه ۹۸/۴/۷ بعد از ۹ ساعت دره پیمایی به دره کول خرسون رسیدند.
مسئول گروه کوهنوردی بسیج دزفول در ادامه افزود: “با توجه به وقوع سیل اخیر، احتمال آسیب دیدگی سرویس بهداشتی احداث شده زیاد به نظر می رسید. به همین دلیل جهت بهسازی و ترمیم آن اقدام به حمل سیمان و آهن آلات کردیم و کار ترمیم سرویس بهداشتی احداث شده با موفقیت انجام شد.”

مقامیان همچنین از طبیعت گردان و گروه های تفریحی و کوهنوردی خواست تا از قرار دادن بطری پلاستیکی خالی و هرگونه آشغال در منطقه تفریحی کول خرسون خودداری کنند و حتما نسبت به پاکیزه ماندن طبیعت و حفاظت از آن حساس و کوشا باشیم

ارسال نظر

     


-->