کانون جلسات قرآن دزفول از نداشتن درآمد و بودجه کافی رنج می برد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th نوامبر 2013 ساعت 4:56 ب.ظ | کد خبر: 9285  

مجمع عمومی کانون جلسات قرآن شهرستان دزفول جهت برگزاری انتخابات بازرسان و ارائه ی گزارش عملکرد یکسال گذشته ی این کانون قرآنی  صبح امروز در مسجد کوثر دزفول  و با حضور مسئولین جلسات  قرآن برگزار شد.

“دکتر محمد حاجی خلف  “درسخنانی پیرامون زندگی و سیره ی رفتاری امام حسین (ع) اظهار داشت: انسان در هر مقطع از زندگی خود نیاز به درس گرفتن از زندگی و قیام امام حسین (ع) دارد و شهادت ایشان به ما زندگی کردن با شرافت و دوری  از ظلم  و ظلم پذیری را آموزش می دهد .

ریئس هیئت اجرایی کانون جلسات دزفول   گزارشی از عملکرد یکسال گذشته این کانون ارائه داد و افزود: کانون جلسات قرآن دزفول بسیاری از برنامه های فرهنگی و قرآنی سال گذشته ی خود را به دلیل نداشتن در آمد و بودجه ی ثابت نتوانسته به اجرا در آورد و ارگان های دولتی و فرهنگی شهر نیز کمک های مناسبی نتوانسته اند به ما ارائه دهند .

وی با برشمردن مهمترین برنامه های امسال کانون گفت : احیای جلسات قرائت قرآن اصلی ترین وظیفه ی امسال کانون جلسات قرآن است .اکنون به دلیل کمبود مسئولین جلسات کار آمد و با تجربه بسیاری از جلسات قرآن این شهر با مشکلات عدیده ای مواجه هستند .ماموریت هیئت اجرایی کانون جلسات در دو بخش شناسایی مشکلات جلسات و تلاش برای رفع این کمبودها در مساجد سطح شهر خلاصه می شود وما آمادگی خود را جهت همکاری  با جلسات قرائت قرآنی که نیاز بازسازی دارند اعلام می کنیم .

در ادامه ی این برنامه رای گیری بین داوطلبان بازرسی کانون جلسات برگزار شد که آقایان سید حسن موسوی طیب و علی تاجدی به مدت یکسال به عنوان بازرسان این کانون جهت سرکشی به مساجد انتخاب شدند.

در پایان این جلسه محمد دباغ  مسئول کمیته تربیت بدنی کانون جلسات قرآن خبر از برگزاری مراسم ورزشکاران عاشورایی  در روز شنبه پنجم محرم از ساعت ۳ تا ۵ عصر در مجتمع ورزشی امام رضا (ع)  واقع در خیابان سلمان فارسی بین ۲۲ بهمن و ابوریحان جنب دبیرستان سپیده کاشانی داد و از همه ی ورزشکاران مساجد و ادارات جهت شرکت در این برنامه عزاداری دعوت به عمل آورد .

download

مجددز

ارسال نظر

     


-->