کدام مسئول عذر خواهی و استعفا می دهد؟!فریاد را به کجاببریم؟! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
19th، ژانویه 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 19 th ژانویه 2016 ساعت 7:42 ق.ظ | کد خبر: 38781  

صبح دیروز خبر سرقتی مسلحانه باز هم اذهان مردم دزفول را مشوش کرد،درد آور لحظه ای بود که شنیده شد سارقان جسور در روز روشن ساعت۱۰ صبح جوانی که در منزل بوده و با آنان درگیر شده است به ضرب گلوله از پا درآوردند،غروب اعلام شد که این جوان دانشجو فوت کرد.
دزدی در دل شهر،در روز روشن،مسلحانه با خیال آسوده واقعاً دردآور است!کدام مسئول، از قضایی گرفته تا انتظامی و دیگر مسئولان شهری می تواند خود یک لحظه به جای پدر و یا مادر این جوان قرار دهند؟!
تاکنون در چندین سال اخیر بارها شاهد این نمونه از سرقتهای خشن بوده ایم و همیشه با تلاش نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی مجرمان دستگیر شده اند اما مهم در این قضایا اجرای حکم است! سخنان و وعده های رنگین مسئولان دردی از مردم دوا نمی کند.
کدام مسئول بابت این وضعیت ابراز تأسف می کند و گریبان چاک می کند؟کدام مسئول بابت مرگ این جوان دانشجو و امثالهم و نقص امنیت عذرخواهی و یا از مسئولیت استعفا می دهد؟! آیا این حداقل انتظار را مردم نباید داشته باشند؟!
امنیت برای مردم اهمیت دارد یا مسائل سیاسی؟! تا کی باید مردم سکوت کنند و خویشتن داری نمایند و شاهد ترکتازی سارقان و این جانیان باشند؟ چرا نباید این گونه پرونده ها به طوری ویژه و سریع رسیدگی شود و در اسرع وقت حکم شان اجرایی گردد؟! این صدا را باید چگونه به مسئولان شهرستان و استان و کشور رساند که مردم دزفول امنیت می خواهند! همین.
با این وضعیت چگونه می خواهیم جلوی هجرت ناخواسته مردم را از دزفول بگیریم! در روز روشن و در دل شهر و در منطقه ای که به امنیت شهره بوده است این اتفاق دردناک می افتد و همه ما سر در گریبان مسائل گروهی و سیاسی خود هستیم و صدایی از مدعیان دلسوزی برای دزفول در نمی آید.
مصرانه از شورای تامین شهرستان و استان می خواهیم در خصوص امنیت و برخورد سریع و اجرای احکام سارقان و ناقصان امنیت با جدیت وارد عمل شوند،مردم اجرای سریع حکم بر علیه سارقان مسلح هستند . مردم حرف و گزارش کار نمی خواهند، کار و عمل که مردم در این خصوص ببینند بهترین گزارش کار و بیلان کار است. مردم منکر تلاش های طاقت فرسا نیروی انتظامی و امنیتی و قضایی نیستند اما مطالبه به حق مردم ایجاد آسایش و امنیت و برخورد قاطعانه و اجرای حکم اسلام به شکل علنی هستند و اگر در این راه نیاز به حضور مردم نیز می باشد مردم دزفول حاضرند و همیشه ثابت کرده اند که در این صحنه ها حضوری پرشور خواهند داشت.
پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول

ارسال نظر

     


-->