29th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 29 th دسامبر 2013 ساعت 2:15 ب.ظ | کد خبر: 10985  

 امام جمعه دزفول در این نشست که در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه دزفول برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت سالروز 9 دی گفت: حماسه نهم دی شاخص دوستداران و ولایتمداران از دشمنان نظام است.

حجت الاسلام ˈ قاضی دزفولیˈ از حماسه نهم دی ماه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران نام برد وادامه داد: دشمن بداند اگر بخواهد فتنه ای دیگر در کشور راه بیاندازد ، بار دیگر حماسه 9 دی در ایران اسلامی تکرار می شود.
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان نیز در این نشست در سخنانی فضای دوستی و تعامل در مدیریت این استان در راستای کمک به حل مشکلات و موانع را مثبت و رو به جلو ارزیابی کرد و گفت:فضای همدلی بین مجموعه مدیریت استان خوزستان و نمایندگان این استان همچنین خبرگان رهبری در راستای کمک به حل مشکلات خوزستان موجب شده تا روند پیگیری مطالبات مردم خوزستان به شکلی منسجم و هماهنگ دنبال شود.
ˈاحمد سیاحی ˈ با بیان اینکه استان خوزستان از انجام کارهای خلق الساعه و بدون برنامه صدمه دیده افزود:برخی کارها در استان بدون توجه به سند چشم انداز توسعه بر اساس نوع نگاه و ذهنیت اجرا شده که بعضا نیمه کاره مانده و یا با مشکل در اجرا مواجه شده است.
وی از شهردار جدید دزفول خواست : ضمن رعایت انضباط مالی در برنامه کاری این شهرداری ، ساماندهی مبلمان شهری و ارتقا کیفیت خدمات شهری را در اولویت کاری خود قرار دهد.
فرماندار دزفول نی
ز با تشریح مشکلات شهرستان دزفول در بخش های مختلف از معاونت عمرانی استانداری خوزستان خواست،شهرستان دزفول را در راستای حل این مشکلات یاری کند.
ˈ عبدالرضا احسانی نیا ˈ افزود: طرح مسکن مهر ، فقدان پایانه خودروهای سنگین ، پروژه تامین آب شرب شهر دزفول ، ورزشگاه نیمه تمام شهید مجدیان ، بیمارستان تامین اجتماعی ، پل چهار راه آوج و تخریب زیر ساخت های شهری دزفول به واسطه اجرای طرح فاضلاب شهری از جمله مشکلات حاد و اورژانسی دزفول بوده که برای حل آنها نیاز به توجه ویژه دولت و استانداری است.
ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ شهردار جدید دزفول نیز تکمیل طرح های نیمه تمام شهری ، پارکینگ طبقاتی ریال طرح قائم ، ساماندهی ترافیک شهری ، ساماندهه و مکانیزه کردن حمل زباله ، زیباسازی فضای شهری ، توسعه فضای سبز و آسفالت خیابانها را از جمله اولویت های کاری خود برشمرد.
وی افزود:در حوزه مدیریت شهری هر دستگاه ، ارگان و یا اشخاص حقیقی متناسب با بهره مندی از خدمات شهرداری باید هزینه بپردازد.
شهردار جدید دزفول افزود:برخی ادارات و دستگاههای دولتی به رغم بهره مندی از سهم بیشتری از خدمات شهری ، سهم کمتری پرداخت کرده و یا اصلا حاضر به پرداخت حق شهرداری نیستند.
در این نشست ضمن تجلیل از خدمات ˈمحمدعلی دوایی فر ˈ شهردار سابق دزفول که در جلسه حضور نداشت ، حکم شهردار جدید دزفول که از سوی وزیر کشور صادر شده به ˈمحمدرضا کرمی نژاد ˈ ابلاغ شد.

شورای اسلامی شهر دزفول در نشست مورخه 28 مهرماه ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کرد.

80971935-5375014

ایرنا

ارسال نظر

     


-->