پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کرمی نژاد شهردار دزفول شد

 در جلسه امروز شورای اسلامی شهر دزفول که به منظور انتخاب شهردار تشکیل شد در ابتدا اعضای شورا نقطه نظرات خود را دراین خصوص مطرح کردند.
عظیم سرافراز گفت: هرکس در این جلسه با رای اعضای شورا بعنوان شهردار انتخاب شود همه اعضا اعم از مخالف و موافق باید به قانون تمکین کنند بنده و همکان با هرگونه عمل خلاف قانون مخالف هستیم.
حسین گلستانباغ گفت: تغییر شهردار به منزله ضعف شهردار کنونی نیست و اگر تغییری حاصل شود صرفا به جهت پیشرفت شهر است و قطعا قصد همه اعضا انتخاب فردی لایق و متخصص جهت تصدی شهرداری دزفول است.
محسن ریاضی: جا دارد از آقای دوایی فر که زحمات فراوانی طی چند سال اخیر جهت پیشرفت و آبادانی دزفول کشیده اند تشکر و قدردانی کنم و شایسته است از ایشان در هر صورت چه ابقا شود و چه نشود تجلیل شایسته ای بعمل آید.
انتخابات به صورت دو مرحله ای انجام شد و به ترتیب دوایی و کرمی نژاد به دور دوم راه یافتند.
دردور دوم کرمی نژاد با هفت رای در مقابل شش رای دوایی فر شهردار دزفول شد.
تا زمان تایید حکم شهرداری کرمی نژاد بعنوان شهردار دزفول بصورت موقت رجبعلی فولاد نژاد با حفظ سمت ریاست سازمان عمران به عنوان سرپرست شهرداری دزفول انتخاب شد.

لازم به ذکر است:مهندس “محمد رضا کرمی نژاد” یکی از فرزندان دزفول و مدیران باسابقه در استان و کشوراست
کرمی نژاد از سال 1361 به مدت 18 سال مدیر آب و فاضلاب دزفول بوده که در آن دوران با تدابیر اتخاذ شده و کارهای انجام شده توسط وی شهر دزفول حداقل تا نیم قرن به لحاظ تامین آب شرب بیمه شده است.
وی بمدت 6 سال مدیر کل آب و فاضلاب استان ایلام و قریب 11 سال مدیر کلی آب و فاضلاب استانهای مرکزی و سیستان و بلوچستان را بر عهده داشته است.

karamiii

دز ان ان

اخبار مرتبط