گردهمایی بزرگ یاوران ولایت دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، نوامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th نوامبر 2021 ساعت 2:34 ق.ظ | کد خبر: 65093  

گردهمایی بزرگ یاوران ولایت دزفول روز چهارشنبه با حضور پرشور بسیجیان در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی از اساتید حوزه علمیه در خوزستان روز چهارشنبه در این گردهمایی با تبریک هفته بسیج گفت: دشمن با راه اندازی بیش از ۲۶۰ شبکه فارسی زبان به دنبال استحاله فرهنگی ایران است.

وی با بیان اینکه یکی از شعارهای دشمن پایان بسیج است که نباید از آن غفلت کرد، افزود: امروز به شدت برای حفظ ناموس، شرف، وطن، دین و پیشرفت و توسعه به بسیج نیازمندیم.

این استاد حوزه علمیه بیان کرد: متاسفانه برخی در خواب غفلت به سر بردند و دم از صلح با دشمن زدند و با این شعار هشت سال مردم را سرکار گذاشتند.

وی با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها برای تسلط بر دنیا از نظر جغرافیایی، سیاسی و فرهنگی افزود: انگلیسی‌ها در زمان پهلوی از ایرانیان حق توحش می‌گرفتند و در برخی نقاط داخل خاک کشور خودمان اجازه ورود نداشتیم.

حجت الاسلام حاجتی تجزیه خاورمیانه را از برنامه‌های قدیم استکبار دانست و اظهارداشت: ۱۷ استان تا قبل از انقلاب اسلامی از ایران جدا شد ولی بعد از انقلاب حتی یک وجب از خاک میهن جدا نشد.

حجت الاسلام حاجتی حماسه آفرینی رزمندگان ایران را یادآور شد و اظهارداشت: برخی برای بیدار شدن از خواب و جلوگیری از فریب دشمن باید تاریخ بخوانند تا قدر سیدجمشید صفویان و سردار سلیمانی را بدانند.

وی دلیل گردهمایی بسیجیان را دفاع از استقلال، دین و میهن اسلامی دانست و افزود: دشمن تلاش دارد جوانان ما در فساد و فضای مجازی غرق شوند و اعتراضی به جنایات مستکبران نکنند.

این استان حوزه علمیه با اشاره به فروش تعداد زیادی از زنان ایزدی در بازار برده فروشان توسط داعش گفت: این گروه تروریستی، آمرلی را ۳۶۰ درجه محاصره و آب این شهر را مسموم کرد ولی حاج قاسم سلیمانی طی یک عملیات این محاصره را شکست.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی به عزت ایران افزود و باید ادامه دهنده راه او باشیم.

تجلیل از خانواده شهدا، اجرای سرود و همخوانی از دیگر بخش‌های این گردهمایی بود./ایرنا

نظر بینندگان
  1. مهران بقایی says:

    کدام ۱۷ استان از ایران جدا شدند ؟ مرغ پخته هم خنده اش می گیرد

ارسال نظر

     


-->