9th، آگوست 2019
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th آگوست 2019 ساعت 5:02 ب.ظ | کد خبر: 55974  

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۶۰ میلیارد ریال برای ادامه چهار خطه کردن جاده شوشتر- دزفول اختصاص یافته و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

خیرالله خادمی روز پنجشنبه در بازدید از این مسیر در گفت وگو با به خبرنگار ایرنا افزود:  این پروژه در مسیری به طول هفت کیلومتر طراحی و اسناد آن آماده شده و از هفته آینده به مناقصه می رود.

وی ادامه داد: در مجموع  ۳۰کیلومتر از این محور نیاز به چهار خطه شدن دارد که  ۱۸کیلومتر آن در حوزه دزفول و ۱۲کیلومتر درحوزه شوشتر است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل جاده ای گفت: این محور بار ترافیکی زیادی دارد و ارتباط برخی شهرهای شمالی خوزستان را با مرکز کشور برقرار می کند.

وی افزود: این جاده از نظر استراتژیک نیز اهمیت خاصی دارد و در فروردین امسال که جاده اهواز-اندیمشک زیر آب رفت ،ترافیک به این محور هدایت شد.

به گزارش ایرنا وی همچنین از پروژه کنار گذر شوشتر، بافت فرسوده شهری، محل احداث پل جدید علامه شیخ و جاده روستایی کرایی بازدید کرد.

چهار خطه نشدن ادامه محور شوشتر –دزفول تاکنون حوادث مرگبار زیادی به جا گذاشته که انتظار می رود مسئولان برای تکمیل آن جدیت بیشتری داشته باشند./ایرنا

ارسال نظر

     


-->