۳۰ ارديبهشت زمان برگزاری مسابقات قرآن دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th می 2016 ساعت 5:03 ب.ظ | کد خبر: 42902  

سی و نهمین دوره مسابقات قرآن شهرستان دزفول

به گزارش دزمهراب حجت‌الاسلام فائزی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان دزفول گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود ۳۰۰ نفر در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن شهرستان دزفول شرکت داشته باشند.

حجت‌الاسلام فائز فائزی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول و سرپرست معاونت توسعه و بهره‌وری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان اظهار کرد: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، ترتیل، اذان، تواشیح، دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و ابتهال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همچنین هر شرکت‌کننده می‌تواند در یک رشته بخش شفاهی و یک رشته بخش مفاهیم (حداکثر دو رشته) شرکت داشته باشد، بیان کرد: این مسابقات در رده سنی بالای ۱۸ سال برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ثبت‌نام به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و آستان سبزقبا مراجعه کنند.
فائزی عنوان کرد: زمان برگزاری آیین افتتاحیه و مسابقات در مرحله شهرستانی ساعت ۹ پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه اعلام شده است و مراسم افتتاحیه و مسابقات قرآن در آستان سبزقبا دزفول برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول گفت: اعظم سعیدفر، علیرضا یوسفی‌‌کیا، محسن حاجی و خیرعلی زمانی در بخش آقایان و اعظم امیدفر، سعید حمیدی‌پور و مریم حیات‌رکنی در بخش بانوان به داوری مسابقات قرآن خواهند برداشت.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام از علاقه‌مندان در مسابقات قرآن همچنان ادامه دارد، گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود ۳۰۰ نفر در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن شهرستان دزفول شرکت داشته باشند.
ایکنا

ارسال نظر

     


-->