27th، مارس 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th مارس 2021 ساعت 3:25 ق.ظ | کد خبر: 61760  

تصاویری از عده ای در مناطق گردشگری شهیون دزفول منتشر شد که در این ایام قرمز کرونایی و با وجود سخنان مسئولین مبنی بر بسته بودن مناطق گردشگری و راه ها و … شاید عجیب به نظر می رسید!

عده ای که به نظر می رسد از طبقه ای هستند که فرهنگ خود را بالا می دانند! در این روزهای خطرناک و بحرانی کرونایی دزفول، بدون رعایت کمترین پروتکل های بهداشتی، معلوم نیست با چه مجوزی و چگونه! در غفلت نهاهای مسئول تور چندین نفری آنهم از نوع خیلی صمیمی و تودرتو! برگزار می کنند. هرچند پس از این که تصاویر منتشر شد ظاهرا با برگزار کنندگان برخورد شده اما تنها راه مقابله پیشگیری است که انگار کسی به فکر آن نیست!

انتشار گسترده تصاویر ساختارشکنانه و غیرقابل قبول از این تور مختلط در فضای مجازی اگر بدتر آن نباشد کمتر نیست! چه افرادی و با چه نیتی این تصاویر را به طور گسترده در فضای مجازی و شبکه های آن طرف آبی منتشر می کنند!؟ احتمالا عده ای با نیت خیر! و افراد بیشتری با غرض و مرض! برای قبح شکنی!

این بار اول نیست که شاهد چنین تورهایی در اطراف دزفول هستیم و اینبار وضعیت قرمز کرونا هم نتوانسته است مانع از برگزاری این تور شود، ساماندهی، جلوگیری، برخوردها و مجازات های متناسب و جدیت در اجرای پروتکل های بهداشتی، اگر عزمی در بین مسئولان شکل بگیرد، می تواند مانع تکرار چنین تورهای به خصوص در وضعیت بحرانی کرونایی دزفول گردد هرچند این قصه سرِ دراز دارد!

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار